Vectra b'nin hızlanması hakkında bir soru

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya ben hatırlıyorum da bu arabayı ilk aldığımız sene ben bu arabada 225i çok rahat görmüştük.

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşim aynı 2000 cd bir arkadaşimda var ama manuel onunla çeşme otabanında 240 gorduk hafif egimli duz yerde 230 du diğer arkadaşların da dediği gibi senin 4 vites olman biraz işi bozuyor.birde motor ne alemde hor kullanıldımı bu da etken olur

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşim aynı 2000 cd bir arkadaşimda var ama manuel onunla çeşme otabanında 240 gorduk hafif egimli duz yerde 230 du diğer arkadaşların da dediği gibi senin 4 vites olman biraz işi bozuyor.birde motor ne alemde hor kullanıldımı bu da etken olur:confused::confused: prdon bu fazla olmuş kusura bakmayın

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor şöyle hor kullanıldı dediğim gibi sürekli yazları şehirler arasında kullanıldığı için hep süratli kullanıldı.Onun haricinde araba ön taraftan 6milyarlık kaza gördü.Belki sebebi bu olabilir diye düşünüyorum.

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende ki de aynı 1998 model. çevre yolunda yani inişli çıkışlı bir yolda 215kmyi LPG ile rahat gördü. yol müsait olmadığı için bıraktım. bence seninki normal değil.
Genelde bütün otomatik vitesler 4 vitestir ama geçenlerde mercedesin bazı arabalarına 6 ileri otomatik koyduğunu okudum bir yerden.

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bendede bi otomatik vectra b var oda fazla hızlı gitmiyo ben 175 den sonrasını göremedim yeni aldım zaten hayal kırıklığına uğradım bu yüzden valla

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım senin araban daha da kötüymüş.175 çok düşük.Benim arabamın ilk sahibi opel İç anadolu sorumlusu.Aracımın plakası da o yüzden özel plaka 06 pl 222 bir ara opal da duvarında resmi vardı aracımın.

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeş pek anlamam ama bence yavaş kalmış senin araç.bende 1.6 vectra c var 5.5 devirde 200 ü gördüm hemde araç biraz yüklüyken sen bi baktır sebebi çok farklı nedenler olabilir