Vectra B1 Radyo Anteni Sökme/Takma

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra a da nası bir sistem var acaba çok merak ettim ama pandiztoun altına bakmıstım hoparlör değişitrken yoktu böle bişey:(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mustafa benim anten iyi çekmiyor. teybi değiştirince anlaşılan antenin besleme ucunu bağlamadık. bu gün söküp bakıcam.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa benim anten iyi çekmiyor. teybi değiştirince anlaşılan antenin besleme ucunu bağlamadık. bu gün söküp bakıcam.
Muhtemelen öyledir abi. Birde anten kablosu çok ince. Sök-tak yaparken kablo içinden kırılmış olabilir. Ben komple yeniden kablo çektim. Şu an anten canavar gibi:D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
evet dün kontrol ettim arkaya giden ince uçta 12 v yok . teybi değiştirince anten 12 v ucu sokette boşta kalmış. şöyle bir sıkıntı var. teybin remote sinyal ucunu antenin 12 v kablosuna bağladım, teyp açılınca remoteden 12 v geliyor.anten devreye giriyor. radyodaki parazitler gidiyor. gayet güzel çekiyor. fakat bağlantıyı yapınca aracın yolbilgisayarı ekranındaki tarih yazısı kayboluyor, dışarının sıcaklığı ve saatte sıkıntı yok. 12 v ucunu sökünce tarih geri geliyor.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Eski konu olduğunu biliyorum ama tam da aradığım konuydu, paylaşım için teşekkürler.

Benim de anten bazı düşük güçlü istasyonları kötü çekiyor. Arka pandizot altına veya yan sütunlara yeni anten almayı düşünüyorum.

Ayrıca kelebek cam çerçeveleri de biraz cızırtı yapıyor, sökmüşken onları da izole ederim.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teybi iptal edip car pc ye gecince radyo kartı ile idare edicem umarım araç anteni ile uyumlu calısırlar