Vectra B :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alican kardeşim, aracına o boyutta bir jant taktığında o yanak inceliğinde lastik takarsan çok ama çok felaket durur, GT orjinal lastik boyutunda lastik takmalısın veya o incelikte lastik kullanacaksan 18" olması gerekiyo jantların. Yakın çekim resimlerde de boyanın çok yıprandığını görüyorum, pasta cila kurtarmıyorsa bir temizlik boyası çektir derim. Aradığım ürünleri bulabildiğim taktirde türkiyede tek olan bir araç çıkartıcam ortaya sende umarım gönlünce toplarsın aracını :)

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alican kardeşim, aracına o boyutta bir jant taktığında o yanak inceliğinde lastik takarsan çok ama çok felaket durur, GT orjinal lastik boyutunda lastik takmalısın veya o incelikte lastik kullanacaksan 18" olması gerekiyo jantların. Yakın çekim resimlerde de boyanın çok yıprandığını görüyorum, pasta cila kurtarmıyorsa bir temizlik boyası çektir derim. Aradığım ürünleri bulabildiğim taktirde türkiyede tek olan bir araç çıkartıcam ortaya sende umarım gönlünce toplarsın aracını :)

16 jant küçük durmuştu hocam haklısın sattım zaten şuan jantlarımı :) 16 jant takmamdaki amacım aracımı abartılı bir şekilde basık yapmaktı zaten :bir: Türkiyenin en basık vectrasını planlıyordum :sulanma: Tamponumu talihsiz bi olay yüzünden taşa çarpmıştım ezikleri vardı 3 gün önce boyattım ,sis farlarını ve ön tampon lipinide değiştirdim. Farlarımın rengi atmıştı onlarda değişsin dedim onlarıda değiştirdim :) Şuan çok güzel oldu ama başka projelerim var satıyorum antilobumu :) Ama satsamda kalbimde hep yeri farklı olarak kalacak bu aracımın ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Alican maşallah gözümden kaçmış yaw ;) kazasız belasız günlerde kullanmanı dilerim gözlerinden öpüyorum seni ..