vectra b ses sistemi yardımlarınıza ıhtıyacım var

hasancorap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar vectra b aracıma ses sıstemı yapmak istiyorum onerebileceginiz pioneer teyp kapı hoparlormu yoksa komp. hangi marka model amfi model marka yardımcı olursanız cok sevinirim jbl 1000 kabinli bass var simdiden tsk hepinize

hasancorap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada butcem 800 tl civarı bass fazla olmasını ıstıyorum

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman amfi ve midbasslara yüklen.Eminim birazdan güzel tavsiyeler gelir :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan kardeşim öncelikle ana üniten pioneer 7000 serisi ve üstü olsun derim bende 7450 var çok memnunum. sonra kapılara mid takımı al jbl hertz iyidir. basınada sadece bas amfisi al bende cadance var vallahi bası öttürüyo o derece ana ünite iyi olursa onun için ayrıyetten amfiye gerek yok. tabi mid takımı amfisis çalışır mı onu bilmiyorum. benim açtığım başlık vardı yeni ses sistemim diye ordan da bakabilirsin.

Son düzenleme:

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar vectra b aracıma ses sıstemı yapmak istiyorum onerebileceginiz pioneer teyp kapı hoparlormu yoksa komp. hangi marka model amfi model marka yardımcı olursanız cok sevinirim jbl 1000 kabinli bass var simdiden tsk hepinize

Kardeş bende de Vectra B var.Pioneer 735Avh(yanlış hatırlamıyorsam) teyp aldım.Harici sub çıkışı var.Arkada 38 cm kicker buffer var.Jameson anfim var.şimdilik bu kadar ama bana fazlasıyla yetiyor.Sadece son zamanlarda fırsat ve para bulursam jbl mid takımı da alıcam :)

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ana üniten pioneer yada alpine tercih et kapılara infinity veya kicker comp. düşün diğerleriyle fiyatları 50-100 fazla oynuyor ama almışken iyi alki sesin kalitesi dijitalliği seni tatmin etsin sonra pişman olma. bas için basit bi mono anfi alabilirsin o bastan çok iyi bi performans bekleme comp. içinde aynı şekil stereo 2 kanallı alabilirsin ama bütçe 800 tl civarı diyosun bu işlerde sıfırdan başlıyosan 800 falan unut kablosu bağlatması falan 800 tl yi çok çok aşar. senin şöyle yapman lazım comp. alıcam diyosun 1 çift mi 2 çift mi önce ona karar ver ses benim için o kadar önemli değil bas olsun diyosan iyi bi ana ünite al arabanın orjinal kapı kolonlarını teyp çıkışı verdir. iyi bir anfi al bası kaliteli alman için kablolarınıda iyi seç kalın olsun bu şekil daha ekonomik olur. Ses sistemlerine karşı merakın hevesin varsa her zaman ileriye dönük plan yap alacağın malzemeyi ona göre al yoksa çok paran gider çünkü bunun sonu yok. Yapacağın sistem seni belli bir zaman sonra tatmin etmicek daha fazlasını isteyeceksin. Eskisini ver yenisini al hep masraf.

Biraz uzun oldu ama idare et :D Faydam dokunsun istedim

hasancorap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepınızede ayrı ayrı tsk ederım barkadaslar bass agırlıklı olmasını ıstıyorum 1 cıft komp. yetmezmi amfi hangı marka almalıyım

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 çift comp. al anfide kicker zx 300.1 mono senin bası kökünden koparır eğer ilerde bası çift yaparsan sanmıyorum ama anfin yetersiz kalabilir