Vectra b Performans

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vecktralar devirli arabadır. kısa mesafede ve şehir içinde hantal kalıyor.. ama uzun yolda üzerine araba yoktur.. devrinde kullanırsan gidemeyeceğin uzun yol yoktur ve araç ne kadar yüklüyse o kadar rahatlıyor.. uzun yolda bayılıyorum vectraya

tiseri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ne dizeli ne beygirinden bahsediyorsunuz lütfen, 2,0 opel motoru iyi durumdaysa alayını yer.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ne dizeli ne beygirinden bahsediyorsunuz lütfen, 2,0 opel motoru iyi durumdaysa alayını yer.
Hangilerini yer? 2.0 vectra sahipleri, deneyen varmı ben şu aracı şöyle olduda tokatladım diyen varmı. Paylaşalımki aracımızı tanıyalım...

hakanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sırf bu performans meselesi yüzünden geçen hafta astramı sattım.
Ve kesinlikle kafaya koydum Focus TDCI alacam inşallah.

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 focus TDCI ara sollamalarda önümüzde gidiyordu.. yetişememiştik, 140 dan sonra arkamızda kaldı, birdaha göremedik :)
Düşük devir, yüksek vitesde olduğunda dizellerin tabiki alt devirleri daha iyi o yüzden yüksek vites, düşük hızda avanatjı olabilir.

2. vitesde deneme yapsanız, ikinizde aynı vitesde ilk basın biraz yarım boy öne çıkar sonra sizin deviriniz 3500-4000 olduğunda yanında geçer gidersiniz.

Ayrıca Vectra'nında vitesleri çok uzun o yüzden yüksek vitesde 90-100km ile giderken devir çok düşük kalıyor.

cakabey9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de opeller hantal arabalar opelin hemen hemen tüm segmentlerdeki arabalarını kullandım serilik yok. ama şekil,güvenlik ve konfor itibari ile iyi arabalar. hantal olsada olmasada vectra bir numaradır dostum.