vectra b paspas altlarının ıslak olması

sewdamss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim 97 vectra b aracımda paspasların altları hep ıslak.çoğu kez paspasları çıkarıp kuruttum ama yinede hep su alıyor sanırım.bunu nerden yapabilir bilen war mı?:mad:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yaşını yazmadığı için isminle hitap etmek zorunda kaldım. Salih tavanı bir kontrol et derim.

karacakayali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi paspasların altı hocam?

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece ön paspaslarsa ya emre beyin dediği gibi kalorifer peteğidir yada buğu çözmek için aracın klimasını kullanıyorsanız klima gideri tıkanmış olabilir(otomatik klima ise eco düğmesi devrede değilse klima çalışır). Birde benim başıma gelen extreme bir olay sürücü kabinine yakın bir yerde su borusu delinmişti.

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde sürücü tarafı paspasım ıslanıyordu. yedek su deposunu bir kaç gün kontrol ettim ve su eksilmesi olduğunu tespit ettim. servise götürdüm ve kalorifer peteği patlamış yenisiyle değiştirildi. belki senin sorununda böyle bişeydir. suyunu kontrol edersen anlaman daha kolay olur.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön cam silikonlarını kontrol ediniz diğer seçenekler yazılmış o yüzden yazma gereği duymuyorum,birde müzik tesisatı için açılmış delik varsa kontrol edin

surgeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şey palio marka aracımda başıma geldi. plastik depo çatlakmış.

sewdamss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaşını yazmadığı için isminle hitap etmek zorunda kaldım. Salih tavanı bir kontrol et derim.

yaşım 26 abi bilgi için sağol ama sanıım tawandan değil çünkü tawan kaplamam ilk günkü gibi duruyor.
KAlorifer peteği de olabilir.

bu dediğniz aklıma yattı çünkü hafiften bi su eksiltmesi war aracımda çok sağol

Sadece ön paspaslarsa ya emre beyin dediği gibi kalorifer peteğidir yada buğu çözmek için aracın klimasını kullanıyorsanız klima gideri tıkanmış olabilir(otomatik klima ise eco düğmesi devrede değilse klima çalışır). Birde benim başıma gelen extreme bir olay sürücü kabinine yakın bir yerde su borusu delinmişti.
cewap için sağol ewet sadece ön taraflarda ıslaklık war.sanırım haklısınız emre bey gibi.

ön cam silikonlarını kontrol ediniz diğer seçenekler yazılmış o yüzden yazma gereği duymuyorum,birde müzik tesisatı için açılmış delik varsa kontrol edin
cam silikonlarından pek haberdar değilim ama bi baktırayım çok sağolun.

benimde sürücü tarafı paspasım ıslanıyordu. yedek su deposunu bir kaç gün kontrol ettim ve su eksilmesi olduğunu tespit ettim. servise götürdüm ve kalorifer peteği patlamış yenisiyle değiştirildi. belki senin sorununda böyle bişeydir. suyunu kontrol edersen anlaman daha kolay olur.

kalorifer peteği gibi geldi bana da.ancak ısıtmada bi sıkıntı yok acaba normal mi bilemedim.cewap için çok sağolun

digicron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim başımada gelmişti kaloriferden kaynaklanıyor ön konsolun altında kalorifer radyatörü mü ne var o deliniyor fiyatıda pahalı bir şey değil ama takılması için ön göğsün sökülmesi gerekiyor. ona bir baktır hatta araçın ön konsolun sağ arka tarfını iki civata tutyor onları sök az ileri al kendin de bakabilirsin