ÇÖZÜLDÜ Vectra b sağ paspas altına su alıyor

TheRugged

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
Vectra b sağ ön paspas altına antifrizli su alıyor kalorifer petegi yeni değişti peteği değişen usta hiç kaçak olmadığını söyledi ama hala su alıyor ve su eksiltiyor nedenini bilen yardımcı olursa sevinirim

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam geçmiş olsun. Problem ya borularda yada petekte. Kabin içerisine antifirizli su girişi sadece petek ve bağlantı borularından geliyor...

Kucuktepe

Kayıtlı Kullanıcı
70-Karaman
Siteyi ziyaret et
Aynen sadece peteklerde su girişi var

Okancanju

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhaba, formda yeniyim. Bu olay benimde başıma geldi. Edindiğim tecrübelerimi paylaşmak isterim. Islak.pngÖn sağ taban halısı yıkamacıdan sonra ıslak kaldı. Yıkamacıdaki işi çok iyi bildiğini iddia eden bir arkadaş, bagajdan suyun oraya geldiği söyledi sonrasında taban halısına kadar hepsini sökmemiz gerektiğini alt kısımda yer alan tapaların tıkandığını ve değişmesi gerektiğini söyledi. Tüm taban halısını ve arka koltukların hepsini yıkatmak için söktürdüm. Taban halısız arabayı 1 hafta kullanırken yağmur yağdı, adamın bassettiği gibi bagajdan oraya giden bir su birinkintisi yoktu. Hazır araba sökülmüşken kalirefir peteğine giden 2 tane borunun sızdırdığı gözüme çarptı. Boruları sallamamla suyun inmesi bir oldu. Hemen servise götürüp peteği ve boru girişlerini yenilettim. Birde sileceklerin alt kısmında yağmur suyu gideri tıkanmıştı onuda açtım. Sonrasında tapaları ve taban halısını geri taktırdım. Şimdi kuru bir şekilde duruyor. Adam akıllı bir yağmur yağmadı tekrar ıslanırsa buradan cevap veririm.

• Beğen
Tepkiler: vectrab1