Vectra B Lastik Seçimi Yardım

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kimse Goodyear dememiş. Ben Goodyear EffienctGrip aldım. Gayet memnunum. Ömür konusunda bir şey diyemem, yeni sayılırlar. Ama genel izlenimlerim şimdiye kadar güzel. Sonuçta Alman işi... 195-65-15

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimse Goodyear dememiş. Ben Goodyear EffienctGrip aldım. Gayet memnunum. Ömür konusunda bir şey diyemem, yeni sayılırlar. Ama genel izlenimlerim şimdiye kadar güzel. Sonuçta Alman işi... 195-65-15

bende bu hafta içi bir takım lastik aldım goodyear. vector 4season modelinden. birazcık tuzlu bir lastik ama şuana kadar gayet konforlu ve yumuşak. 2 yıl fabrika hatası garantisi var ve bunun yanında eğer 1 yıl içerisinden kullanıcı hatası sonucu lastikte balonlama, yarılma falan olursa da bire bir değişim garantisi verdiler. müşteri memnuniyeti üst düzey benim açımdan. birde unutmadan 4 lastik alıp 3 fiyatı veriyorsunuz kampanyası var goodyear'ın şu sıralar. ;)

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende lastik olarak çok fazla araştırmadım birazcık maddi olarak aradık öle söyleyebilirim.... Ama brid. turanza ER 3oo aldık en sonunda fiyat olarak da kalite olarak da diğerlerinden daha iyi olduğunu gördüm

195/65/15 aldık. Daha önce kullandığım lastikler ise 205/60/15 Yokohama idi. Aradaki fak gözle görülür bir şekilde belirli en kolayı ses almıyor ve yaratmıyor... Yol tutuşunu virajları henüz denemedim ama bu zamana kadar iyi gidiyor :)

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende lastik olarak çok fazla araştırmadım birazcık maddi olarak aradık öle söyleyebilirim.... Ama brid. turanza ER 3oo aldık en sonunda fiyat olarak da kalite olarak da diğerlerinden daha iyi olduğunu gördüm

195/65/15 aldık. Daha önce kullandığım lastikler ise 205/60/15 Yokohama idi. Aradaki fak gözle görülür bir şekilde belirli en kolayı ses almıyor ve yaratmıyor... Yol tutuşunu virajları henüz denemedim ama bu zamana kadar iyi gidiyor :)

turanza da çok iyi lastik ancak çabuk sertleşiyor. ses olayı ilginç. bence yokohama c drive çok çok daha sessiz turanzaya göre.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki bu Goodyear Excelence 195/65/15 91 H Hakkında bilgisi olan varmı?

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
marka konusunda bi öneri veremiyeceğim ama ben toyo proxes cf1 kullanıyorum ve çok memnunum. sizde bi araştırın isterseniz. ebat olarak 205/60/15 daha hoş duruyor.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki görüntü olarak hoşunuza gittimi. Çok tereddüt içinde kaldım. 205 le 195 arasında.

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 cm lik taban genişliği farkını gözle farketmek imkansız gibi birşey. Ama yol tutuşta lastiğin yeni olmasından da kaynaklı hissedilir bir artış olur. Tek sorun hızlanma değerleri birazcık düşer ancak diğer yandan fren mesafesi kısalır, yol tutuş iyileşir.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 cm lik taban genişliği farkını gözle farketmek imkansız gibi birşey. Ama yol tutuşta lastiğin yeni olmasından da kaynaklı hissedilir bir artış olur. Tek sorun hızlanma değerleri birazcık düşer ancak diğer yandan fren mesafesi kısalır, yol tutuş iyileşir.

Konu uzun zaman sonra hortlamış durumda. Ben aşağıda verdiğim linkteki lastiği peşin fiyatına 7 taksitle aldım taksitleri bitmek üzere ve şimdiye kadar olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Yinede teşekkürler...

http://www.artvinticaret.com/195-65R15-91V-Champiro-Bax-Oto-Performans-Lastik-_5258.html#0

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın orjinal lastiklerini takın bence yani 195 65 15 yakıt performans yol tutuş vs. etkiler.güzel bir görünüm veriyor ama değmez bence