Vectra b aracıma companent takacağım.Ama bir sorum var??

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar vectra b aracıma ses sistemi kuruyorum.İlk başta ön kapılarıma companent alacağım ama bazı şeyler okudum.Ön kapılar 16,5 cm olmasına rağmen hoparlör boşluğunun yapısından dolayı hiçbir işlem yapılmadan companent takılamıyormuş.Bu doğrumudur?Eğer doğruysa companent takabilmem için ne yapmam gerekiyor.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön kapılarımdaki hoparlörlerim orjinal 13 luktu bi kaç yer dedi 16,5 lık olmz mümkün değil bi kaç yer dedi mdf yaptır getir birinede gittim hooop kapıalrı söktü orjinal hoparlörümün içini maket bıcagı ile kesip attı kalan kısım aparat görevi gördü uzun vida ilede vidaladı işim görüldü.

sen bi kaç yere sor olmaz derlerse sna bi yer tavsiye ederim banada orayı sitemizden bi üye tavsiye etmmişti

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kapıyla hoparlör arasında bir aparat var.dışarıda set olarak da satılıyor.ondan alırsan sorunsuzca montajlarsın.orjinal hoparlörde de bu aparat var ama yapışık halde ve ayrılmıyor.Buğra nın yukarıda söylediği maket bıçağıyla eski hoparlörü kesme işleminin sebebi bu.eskiyi keserek çıkartıyorsun kalan çerçeveye montajı yapıyorsun.Seçim senin.Orjinalleri kullanmayacaksan daha sonra kestir gitsin.Yoksa ben ön arka kapılar için 2 çift aparata 40 tl vermiştim.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oktay bey açıklamanız çok işime yaradı.Çok teşekkür ederim.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
rica ederim.
aşağıdaki gibi bi aparat.
3-854.gif