Vectra a ön sigara küllüğü iptali Yardım

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
küllüğü iptal edip yerine güzel olacak şekilde artık ikimi olur, 4 mü olur 2 üste 2 altına o şekilde gösterge koymak istiyorum yardımlarınızı esirgemeyin, elinde fotoğraf olanlar paylaşabilirler, başka araçlardanda örnekler alabiliriz teşekkürler

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda biri yapmisti corsasina araman lazim forumdan self servis bolumunde olmasi lazimdi...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sigara küllüğünün yeri göz hizasının oldukca altında kaldığına göre buraya koyacağın göstergeler bir nevi aksesuar tarzında olacaktır (mesela ampermetre/voltmetre/termometre gibi her an ihtiyaç duyulmayan göstergeler olabilir)

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
tamam gösterge olmasın ya da kullanışlı olabilecek başka bişeyler olabilir, bi calibra ya da 4*4 vectra da görmüştüm sanki ama bulamıyorum, açıkcası işime yarıyacak hemde sportif ve orjinal duracak bişeyler

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Oranın konumu nedeniyle göze hoş gelecek bir şey bulmak gerçekten çok zor, mutlaka Opel mühendisleri de bu durumu göze alarak "nasıl olsa burası görsel açıdan bir işe yaramaz" diye küllüğü oraya koymuşlardır.

asil23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam gösterge olmasın ya da kullanışlı olabilecek başka bişeyler olabilir, bi calibra ya da 4*4 vectra da görmüştüm sanki ama bulamıyorum, açıkcası işime yarıyacak hemde sportif ve orjinal duracak bişeyler

ok. senin dediğini bende görmüştüm.3 tane göstergesi vardı ve radyonun altındaydı.ya v6 yada c20let olması lazım.büyük ihtimal let tir yağ pompa basıncı gibi şeyler vardı göstergede.orjinalini bulabilirsen süper olur senin için baya da maliyetli olur ve o göstergeleri çalıştırman için sensör ara kablo baya şeye de ihtiyacın olur.anca alırsın boş boş koyarsın oraya ..

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
yooook, öyle boş boş koyacağım şeyi yapmam :)

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
fotoğraf varmı :)