Vectra 2.0 CDX irmscher

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugur89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesela bu araç acaba fabrikadanmı bu şekilde çıkmış yoksa alan adam ben böyle istiyorum deyip servistemi taktırmış? :D

bu arac servis yapımı neden dersen opel amblemi panjurda ve yanaklarda irmscher logosu olması gerekirken cdx logosu ayrıca jantlar da durumu anlatıyor sanırım başka birsey yazmama gerek yok :D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ilandaki aracı bizzat gördüm ve inceledim. araç orjinal irmscher. bahsettiğiniz eksikler önceden varmış fakat panjur ve yan ekler kırılmış .jantlarıda gt jantıymış ve onuda beğenmeyip satmışlar :) adamın bana anlattığı bu. el frenine kadar irmscher.

ugur89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık olmus desenize araca el freni ve dreksiyonu tamam baktım onlara ama dısan bakınca sadece tampom egzoz ve spoyler var gibi duruyor yanı servis işi gibi

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yok değil bizzat inceledim ben... i 500 logoları var kapı içlerinde . irmscher seri nolu.

ugur89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bişi dikkatimi çekti özel yapım olmasına rağmen sizcede fiyatı değerinin altında değilmi bana öle geldi

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bişi dikkatimi çekti özel yapım olmasına rağmen sizcede fiyatı değerinin altında değilmi bana öle geldi

değerinin altımı :) ben aracıma değerli dedim 26 bin fiyat istedim çok kişi one öyle demeye başladı :) ama araç 3 kişi tarafından 25 bin gördü. herkes en fazla 22 23 eder diyodu :) bu aracada 21 çok derler. bu tip araçların değerini bilen bilir. araç hatasızsa bence 23 eder. satan bana bir kaç parça boya var demişti ozaman. ama detaylı incelemedim tabi.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değerinin altımı :) ben aracıma değerli dedim 26 bin fiyat istedim çok kişi one öyle demeye başladı :) ama araç 3 kişi tarafından 25 bin gördü. herkes en fazla 22 23 eder diyodu :) bu aracada 21 çok derler. bu tip araçların değerini bilen bilir. araç hatasızsa bence 23 eder. satan bana bir kaç parça boya var demişti ozaman. ama detaylı incelemedim tabi.

bence ilandaki araçda bir kaç parçanın üstünde boya var gibi...ve eklemek isterimki tabi konyalı arkdaşlarımı bir tutumuyorum...çok tanıdıgım var ve konyalı bizzat arkdasımında dediği ve benimde katıldıgım konyaya kaç tane araba alamya gittiysek hep dedikleri gibi araba çıkamdı...konyadan araba alırken 2 kez düşünürüm ben...tabi 5 parmagın 5 ide bir değil oda ayrı bir mesele...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca aracınızın Türkiye'de tek olduğunu sakın düşünmeyin ;)

bu tarz araçları tanıtım için getirip fabrika çıkışında bu tarz parçaları araçlara ekliyorlar. tamamen sergilemek amaçlı.

yani bence aracınız fabrika çıkışı bu parçalara sahip değildi ama tamamen üretim bandından çıktıktan sonra yine fabrika bünyesinde bu hale sokulmuş ve Türkiye'ye yollanmış olabilir. ama bu fabrika çıkışı olduğu anlamına gelmez. orjinal parçalar kullanılmış demek daha mantıklı. sonuçta şuan elinizde ki parçaları almak imkansız değil. parayı verirsiniz www.irmscher.com'dan parçaları alırsınız. ama o fiyatlara değer mi bilmem...

Son düzenleme:

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bahadıra katılıyorum ,parayı basınca neler yapılıyor bknz örnek benim cdx :)