Vectra 1.6 Comfort En Fazla Kaç Yapiyor!

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
bende çok merak ediyorum yaaa Avensis 1.6 ile 260 km yi gören arkadaş var acaba vectra kaç yapıyo en fazla

Standart bir arabayla boyle bir şey imkansız...

dj_hergele

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşim Zaten 1.6 Vectranin Kasai Ağir Geliyo O Arabanin Yapip Yapabileceği Bence O En Fazla 5-6 Km Fazla Yapan çikar Ama Yok Daha Fazla Hiz Istiyorum Diyosan Motor Modifiyesine Başlicaksin

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoca normal yaa 198 daha ne bekliyorsun o kasadan yanii hadi tutki 250 bastın nerde kac saniye gidicen 250 ile ne gerek var sen yakmasına bak TÜRKİYE de en fazla zaten 130 la gidebiliyorsun kurallar dahilinde fazlasınada gerek yok ayrıca tehlikeliii

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni çıkacak olan vectrayı bekliyorum belki performans açsından değişmiş olabilir değişimli halini gördüm çok mükemmel ford mondeoya benziyo ikisininde görünüşünü aynı tasarımcı yapmış ondan olabilirmi acaba:D vallahi hız konusunda bende vectra c var 200 geçtim mükemmel gidiyodu

astra 1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani arabanın kaç yaptığı benim için önemli değil önemli olan ne kadar zamanda hıza ulaştığı.bence araba en fazla 150 yapsın ama 5 den 4 e çektinmi ok gibi fırlasın ben bunu seviyorum.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c kasa çok ağır hele ki 100hp motorlara sahip olanının iyice yavaş olduğunu biliyorum.arkadaşım hem a3 1,6 otomatik hem de avensis 1,6 kullanıyor.şu kadar diyorum avensiste öyle bir ivmelenme var ki sınıfındaki vectra plakayı bile okuyamaz ama 260 km yapacak kadar değil....