Vectra 1.6 Comfort En Fazla Kaç Yapiyor!

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelcalibra_1' Alıntı:
farklari baska bir baslik acip anlatabilirsiniz :good:

Ben anlamam arabadan pek fazla :rock

D kasa vectra da varmi ? :cool: Z kasa olani japonya da gormustum sanki var mi Z kasa ? :confused:

Calibranın b kasası yok henüz sen onu bil yeter. 10 küsür yaşındaki arabayada fazla güvenmemek lazım heran yolda bırakabilir. Özelliklede arabadan hiiiiç anlamayan sürücüleri.

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
admin' Alıntı:
12- Forum içerisinde,her türlü illegal,trafik kurallarına aykırı,insan hayatını tehlikeye atan,yarış-kapışma adı altında başlık açmak,resim veya video yayınlamak yasaktır.

DİKKAT!!!

opelcalibra_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.calibra-tuning.com
yezocan' Alıntı:
Calibranın b kasası yok henüz sen onu bil yeter. 10 küsür yaşındaki arabayada fazla güvenmemek lazım heran yolda bırakabilir. Özelliklede arabadan hiiiiç anlamayan sürücüleri.

:alkis: :pon: :alkis: :pon: :alkis:

Arabadan anliyorum demek icin ne lazim ?
Engin tecrubelerinize dayanarak anlatabilirmisiniz Yeliz ablacim :cool:

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. Aferin öğrenme isteğin gözlerimi yaşarttı. İlk ders:

Eğer konu hakkında yeterince bilgin yoksa susup konuşmayacaksın.

bu konuyu 5 gün çalış gerisini sonra öğretirim.

opelcalibra_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.calibra-tuning.com
yezocan' Alıntı:
bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. Aferin öğrenme isteğin gözlerimi yaşarttı. İlk ders:

Eğer konu hakkında yeterince bilgin yoksa susup konuşmayacaksın.

bu konuyu 5 gün çalış gerisini sonra öğretirim.

Evet arabayla baya alakali oldu bu ders .... :rock

Muthissiniz hocam 5 gun sonra devamini anlatirsiniz ... Haftaya arabanin aktarma organlarindan bahsederiz :cool: :good:

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Hoş şeyler olmayacak bu şekilde devam ederse... Toparlanalım arkadaşlar rica ediyorum.

mbaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,

Ben daha önce de (hangi forumda bilmiyorum) yazdım, eften püften konular için birbirimizi kırmayalım diye.
Herşeyden önce saygı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Geçen sene Almanya´da 1 ay kaldım ve gördüm ki adamlar Vectra C arabayı 1.6 motorla almıyorlar. E-bay´ de satılan vectra c parçalarına bakın, uyumluluk listesinde en küçük 1.8 16 V 125 ps motor gelir. Yani demek istediğim şu: 1.6 motor ekonomik ve ucuz olsun diye sanki daha çok 3.dünya ülkeleri için üretilen bir motor tipi (Vectra C kasa için yazıyorum). Paran varsa aynı arabanın 2.2 benzinli 1.9 cdti mazotlu ya da GTS modeline binersin. Forumu açan arkadaşa da soruyorum: 1.6 motorla 198 km/h yapmışsın, daha ne bekliyorsun bu hacimdeki motordan??????????????????????????????????? Toyota Avensisin 260 km/h yaptığını benim 6 yaşındaki oğluma söylesen O bile bunun ya palavra ya da sürat kadranındaki aşırı hata olduğunu hemen söyler.

Lütfen herşeyden önce saygılı olalım.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mbaran' Alıntı:
Arkadaşlar,

Ben daha önce de (hangi forumda bilmiyorum) yazdım, eften püften konular için birbirimizi kırmayalım diye.
Herşeyden önce saygı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Geçen sene Almanya´da 1 ay kaldım ve gördüm ki adamlar Vectra C arabayı 1.6 motorla almıyorlar. E-bay´ de satılan vectra c parçalarına bakın, uyumluluk listesinde en küçük 1.8 16 V 125 ps motor gelir. Yani demek istediğim şu: 1.6 motor ekonomik ve ucuz olsun diye sanki daha çok 3.dünya ülkeleri için üretilen bir motor tipi (Vectra C kasa için yazıyorum). Paran varsa aynı arabanın 2.2 benzinli 1.9 cdti mazotlu ya da GTS modeline binersin. Forumu açan arkadaşa da soruyorum: 1.6 motorla 198 km/h yapmışsın, daha ne bekliyorsun bu hacimdeki motordan??????????????????????????????????? Toyota Avensisin 260 km/h yaptığını benim 6 yaşındaki oğluma söylesen O bile bunun ya palavra ya da sürat kadranındaki aşırı hata olduğunu hemen söyler.

Lütfen herşeyden önce saygılı olalım.

:good: :good: :good:
Bırakın bu işleri 260 km 1.6 hemde avensis yok daha neler ....