vecra c cd çalar sorunu

yunus_1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c arabamda cd okuma sorunu var herhalde. cd yi takıyorum (cd ler track tabi) ''error cd'' diyerek cd yi dışarıya çıkarıyor bir kaç denemeden sonra cd yi okuyor. son 2 haftadır böyle çok can sıkıcı bir durum

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üzeri fırçalı lens temizleyici cdler vardır onları deneyin yoksa sizin yapabileceğiniz bir şey yok teypçi ya içini açıp lensi temizleyecek yada lensi değiştirecek

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c arabamda cd okuma sorunu var herhalde. cd yi takıyorum (cd ler track tabi) ''error cd'' diyerek cd yi dışarıya çıkarıyor bir kaç denemeden sonra cd yi okuyor. son 2 haftadır böyle çok can sıkıcı bir durum

aynı durum bende de var astra aracımda cdr500 üm cdleri error cd diyerek dışarı atıyor havaların soğumasıyla alakası var diye tahmin ediyorum

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lens bozulmuştur fırçalı cdler var ama cok işe yaragını görmedim

Csher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorun bendede var. biraz araştırdım vectra c lerin cd çaları orjinal cd haricinde cd çalmıyor dediler. ama biraz uğraşırsam çaldırıyor. anlamadım gitti. opel servisine sordum bilgisayara bağlayıp kodu silmek gerekiyor falan dedi. uğraşmadım ama bakalım

Csher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu sorunnun soğuk ortamdan kaynakladığını zannediyorum. ben yazdığım cd yi bir kaç defa ısrarla çalmak istediğimde 3-4 seferde cd çalar pes ediyor ve cd yi çalıyor. yani error hatası veriyor diye vazgeçmeyi cd yi 1 kaç defa çıkartım tekrar takın 3 ve 4 ncü seferde çalıyor. :D:D:D:D

saygılar..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
track cd çalanlara önerim. teflon cd lullanmanız ve cd'yi media player ile yazdırmanız...