V E C T R A C ' Ler Buraya

soulless

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Şu an aracımda Alpine cde 9880 takılı, mükemmel bir deck sistem fakat sizin de malumunuz üzre, aracın konsolünün görünümünü çok bozuyor. Gece teybin de ışıklarıyla beraber görünüm hoş ama gündüz maalesef görünüm konsolla uyumlu değil. Double din, araçlarımız için uygun olan cihazlardan almaya artık kesin karar verdim yalnız yaptığım araştırmalarda şöyle bir durumla karşılaşıyorum. Takılan sistemin markası ne olursa olsun -necvox, navigold, cyclone- 2003 modellerde direksiyon kumandalarının çalışmadığı söyleniyor. 2003 lerin soketi farklı olduğu için direksiyon düğmelerinin çalışma ihtimali yokmuş. Bu arada 2 farklı aparat deneyerek Alpine cihazım için direksiyon kumandasını çalıştımayı denedim ve başarısız oldum. Soketler birebir uyumlu bile olsa çalıştırmıyor. Sizin bilgileriniz nedir bu konuda? 2003 model C kasalarda direksiyon düğmelerinin çalışması imkansız mı?

Bu aparatları yurtdışında da araştırdım, forumları inceledim ve satılan veya tanıtımı yapılan tüm aparatlar için 2004 ve sonrası deniyor.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soldaki ama bence onu hiç kullanma...Kendisini zor aydınlatır ki plakayı nasıl aydınlatsın.. 4 lü ledlerden kullanırsan daha fazla randıman alırsın ;)

dikmenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serdar bey aydınlatıcı bilgilerinizden dolayı teşekkür ederim, Selamlar...

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de sonunda mugen rüzgarlıklarımı taktım :)

rpyxb.jpg

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesajından önce almış bulundum ve dediğin gibi çıktı. Çok düşük aydınlatması. Zifiri karanlıkta güzel sadece :) Senin dediğin tam olarak hangisi?

Benim dediğim aracın parklarında; iç aydınlatmasında ( tavan ve okuma örn ) plaka aydınlatmasında kullanabileceğin tarzda olan 4lü hatta yatay yüzlerinde de 2 şer taneden toplamda 8'li olan ledler... Oto aksesuarcılarında almadan önce aküye bağlatıp yaktır, dene sonra aldır..Ben çok kullandım; bilirim az biraz.. Muahattap olmanı istediğim ürünün resmi bu tam olarak..Bazen yeşil devreli olanlar da var..

t10-4-1210-smd-white-led-car-signal-lights-2-pack-dc-12v282.jpg

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Serdar Salih ustaya iş yaptırken dikkat et abi. İşinin ehli, tam bir kaçık. Orası şüphesiz ama
1. işi yapıyor ama o kadar iyi anlaşmamıza rağmen ikinci bir iş için gittiğimde paso salladı yani. Yok abim şu gün gel, o gün ararız bugün olmaz. Haftasonu hiç gelme. Vaktim yok vs.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serdar Salih ustaya iş yaptırken dikkat et abi. İşinin ehli, tam bir kaçık. Orası şüphesiz ama
1. işi yapıyor ama o kadar iyi anlaşmamıza rağmen ikinci bir iş için gittiğimde paso salladı yani. Yok abim şu gün gel, o gün ararız bugün olmaz. Haftasonu hiç gelme. Vaktim yok vs.

Eyvallah Azmi ama hak da vermek gerek..Yani senin de söylediğin gibi böyle incik boncuk işlerde özellikle tam bir fenomen..Yani ünü bursalara kadar geldi..Ben zaman zaman arıyorum; işe hakim ;) bizim bile her günümüz diğer günümüzü tutmuyor..Haliyle böyle işlerin adamı da olunca herkese ve her işe gerekli hassasiyeti gösteremeyebilir..Hayırlısıyla şu iş olsun da bi..Çok güzel olacak..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim aracın motoruna uygun LPG bujisi nedir acaba. İnternette tam birşey bulamadım.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra C 2004 aracım için multimedia cihazı bakıyorum ancak tam olarak soket uyumsuzluğunda nelerin çalışmadığı belli değil..Eğer ki yol bilgisayarında sadece radyo bilgileri ve direksiyondaki tuşlar çalışamyacak ise razıyım ama başka çalışmayan bir problemi var mıdır?Yardımlarınızı bekliyorum..Şimdiden teşekkürler..