V E C T R A C ' Ler Buraya

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende geldim burdayım.

Arkadaşlar ev alıcam ve bu yüzden arabamı önümüzdeki hafta satılığa çıkaracağım. Benim araç tahmini ne kadar eder? İnternette çok çelişkili fiyatlar var. Hatta sunrooflu design editionlar 25000ile 31000 arasında değişiyo. Fiyat ne yazmalıyım?

opelcanım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabam bir haftadır tamircide yatıyor..motor beyni arızalı dediler 2 ay önce aynı arızayı yaptı beyni tamir edip yeniden takıyoruz ama belli bir km sonra aynı arızayı tekrarlıyor son bi kez daha tamir edildi beyni şimdi p.tesiye kadar test aşamasında.. bu tür sorun yaşayan arkadaşlar oldumu lütfen bir fikir verin tşk ederim

opelcanım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyin arızası bunaldım yardım edin..

selam arkadaşlar 2004 model opel vectram var 2 ay önce birden motor performansı düştü araba resmen gitmiyordu ve özel servise çektim bana motor beyninden kaynaklanan bir arıza olduğu söylendi..önce gaz kelebeğinden şüphelendiler ama başka bir gaz kelebeği ile deneme yaptık aynı arıza tekrarladı..beyin tamir edildi yaklaşık 2 ay sorunsuz çalıştı fakat 1 hafta önce aynı hatayı tekrarladı motor çok atak iken birden performansı yarıya düşüyor araç resmen gitmiyor...tekrar servise götürdüm aynı yere ve beyin tekrar söküldü şimdi p.tesiye kadar deneme halinde kalacak serviste kafayı yedim 1 haftadır yağmur çamur arabasız kaldım yardımcı olurmusunuz tşk ederim... bu arızaya rağmen sonuna kadar opelciyim arabamdan memnunum... lütfen fikir verin bu nmasıl bir arıza...tşk ederim..

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar 2004 model opel vectram var 2 ay önce birden motor performansı düştü araba resmen gitmiyordu ve özel servise çektim bana motor beyninden kaynaklanan bir arıza olduğu söylendi..önce gaz kelebeğinden şüphelendiler ama başka bir gaz kelebeği ile deneme yaptık aynı arıza tekrarladı..beyin tamir edildi yaklaşık 2 ay sorunsuz çalıştı fakat 1 hafta önce aynı hatayı tekrarladı motor çok atak iken birden performansı yarıya düşüyor araç resmen gitmiyor...tekrar servise götürdüm aynı yere ve beyin tekrar söküldü şimdi p.tesiye kadar deneme halinde kalacak serviste kafayı yedim 1 haftadır yağmur çamur arabasız kaldım yardımcı olurmusunuz tşk ederim... bu arızaya rağmen sonuna kadar opelciyim arabamdan memnunum... lütfen fikir verin bu nmasıl bir arıza...tşk ederim..
henüz bende öyle bir sorun çıkamdı vectra c lerin normalde öyle bir sorunu yok diye biliyorum yani normal değil o arızayı vermesi.. geçmiş olsun..

süvari

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler geçen gün arka tamponun altındaki plastik kısmı 20cm uzunluğunda çap bir şekilde kırdım(çatlak gibi,parça kopmadı),aslında pek belli olmuyor ama araç babamın olduğu için görmemesi iyi olur :D
ne yapmalıyım o parça bulunur mu yoksa sanayide usta bulup eritip düzelttiriyim mi veya başka fikriniz var mı?

metin_33

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
bende yeni geldim. artık buralardayım .
yeni opelimle

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Vectra B2 CDX'ten Vectra C 2.2'ye geçiş yaptım.

Arkadaşlar motor hacimlerinizi ve 1 tl LPG ile şehir içi/dışı yaptığınız km'yi yazabilirseniz sevinirim.
Çıkacak ortalama değerlere göre LPG ayarlarını yapıp yapmayacağıma karar vereceğim.

Son düzenleme: