V E C T R A C ' Ler Buraya

canaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ekli dosyalar

• 01062008073wn1.jpg
    01062008073wn1.jpg
    41.2 KB · Görüntüleme: 38

PERSONA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende vectra c kullanıyorum benimde kapının açık olduğunu gösteren ekran bozuldu aynı arkadaşımızınki gibi

cevap veren olmuş muydu göremedim uzun süreden beri giremedim ama cevap verilmediyse yazayım;

ekranda pixeller patlamış olabilir. genelde bu tür durumlarda pek yapılacak bir şey yok. çünkü o ekranı değiştirmek gibi şeyler pekte mümkün olmuyor herkes için. nedenine gelince, genelde yıkamacılardaki kokuların bir şekilde ulaşması veya çok fazla soğuk zamanlarda pixellerin patlaması neden olabiliyor.

ben bu şekilde biliyorum.

canaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca şu koçtaşta 30 ytl satılan makinayla kendim yaptım arkadaşların astra ve c4 de de yaptım ve bu iki arabada sıfır daha 1500 km de kendileri bile inanamadı arabaya aşık aşık baka kaldılar. :))

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan senın ekler takıldıktan sonra komple pasta yada cıla yapıldı demi?

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan senın ekler takıldıktan sonra komple pasta yada cıla yapıldı demi?
yapılmadı ama yaptıracagım inşallah. arabanın boyada cok solma yok .fazla güneşte durmuyor araba o nedenle renk uyusmazlıgı olmadı ama yinede bir pasta cila üstünede boya koruma ister.durumu toparlayım yaptıracagım ziebartta.camlara film falanda yaptıracagım o nedenle bekliyorum paket fiyat üzerinden pazarlık yapacagım tek tek ugrasmaktan iyidir

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılmadı ama yaptıracagım inşallah. arabanın boyada cok solma yok .fazla güneşte durmuyor araba o nedenle renk uyusmazlıgı olmadı ama yinede bir pasta cila üstünede boya koruma ister.durumu toparlayım yaptıracagım ziebartta.camlara film falanda yaptıracagım o nedenle bekliyorum paket fiyat üzerinden pazarlık yapacagım tek tek ugrasmaktan iyidir
gökhan maşallah çok güzel olmuş tamponda eksozda güle güle kullan

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim plaka çerçevelerinide değişmem lazım çok matlaşrı+yan sinyallerde turuncu turuncu göze batıyor :)