V E C T R A C ' Ler Buraya

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Allah Daha İyilerini Nasip etsin ..... 20 yaşında c kasa varsa ! bizim yaşta ne olur altında artık bilmiyorum....

aaa
aaaaa
aaaaaa ne demek istiyorsun ya :) :) :) :) :) bende 20 yaşında ilk vectrayı almıştım :D illa yaşlı arabası mı vectra :rolleyes: gerçi şimdi onu ben kullanmıorum ama nese işte almıştım :) ayrıca 20+1 yaşındayım şuan ...

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aaa
aaaaa
aaaaaa ne demek istiyorsun ya :) :) :) :) :) bende 20 yaşında ilk vectrayı almıştım :D illa yaşlı arabası mı vectra :rolleyes: gerçi şimdi onu ben kullanmıorum ama nese işte almıştım :) ayrıca 20+1 yaşındayım şuan ...

Aykal ABİ ben imkanlarda bahsediyorum :) 20 yaşında vectra gibi bir arabayı para kazanıp almak herkezin harcı degil !!! Allah Düzeninizi bozmasın .... Benim ilk aracım( ruhsatında benım adım yazan) Hacı muroydu :sorry:

Yoksa VECTRA -C her yaşın arabası

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Aykal ABİ ben imkanlarda bahsediyorum :) 20 yaşında vectra gibi bir arabayı para kazanıp almak herkezin harcı degil !!! Allah Düzeninizi bozmasın .... Benim ilk aracım( ruhsatında benım adım yazan) Hacı muroydu :sorry:

Yoksa VECTRA -C her yaşın arabası

merak etme bende kendim almadım ztn :) baba parası ruhsatında nekadar benim adım yazsada çalışıp kazanıp almadım babam saolsun bunu hep söylerim ztn :rolleyes:

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olsun kardeşim imkanınız varsa ne güzel bir şey Allah Kaza Bela Vermesin ... Benim öyle bir şansım yoktu , Allah sana daha iyilerini nasip etsin İşallah

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rabbim kimseyi gördüğünden geri koymasın bugünlerimizi aratmasın inşallah

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Okadar yazdık bari bende 1-2 yeni resim ekliyeyimde bizim keratada arkdaşlarıyla takılsın burda :D :D :D

dsc3862yi1.jpg

gbrzlnn712fg5.jpg

gbrzlnn530mk4.jpg

vccccit6.jpg