Uzaktan Kumandalı Anahtar sorunu

xvayzet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pilin bastığı yüzeyleri kontrol et.gerekirse hafif zımparala.ayarı yap.merkezi kilit açılıp kapandıktan sonra sol ön kapıyı aç kapat.anahtarı çıkarmadan önce.

cutheart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginiz için çok teşekkür ederim.Şimdi yine denemeye gidiyorum sonuçları denedikten sonra aktarıcam.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş araçta kilitli kaldı heralde itfaiye gönderelimmi?

cutheart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediklerinizi harfiyen uyguladm kapama tuşuna bastığımda ışıkta yanıyordu ama 15-20 saniye bekledim basılı tutarak hiç bir değişen olmadı.Arabanın yanına gidip kapıyı anahtarla açmak çok sıkıcı anahtar deliği sadece sol kapıda var bazen sol a tam yanaşığ sağ kapıdan iniyorum kapıyı kapatmam gerektiğini hatırlayınca bir anda sinir basıyo tüm vücudumu lütfen yardımcı olun yapmam gerekenleri söyleyin.

cutheart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş araçta kilitli kaldı heralde itfaiye gönderelimmi?

:) Çok düşüncelisiniz anahtar işini halledemeyince sinirlendim dışarı cıkıp bi sigara yaktım ondan geç kaldım.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sercan sanırım bu iş usta olmadan kısaca yapılacak bişeye benzemiyor. marmariste yoksa muğla merkez de ekin oto var orda en azından pc ye bağlayarak sorunu çözerler.

cutheart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sercan sanırım bu iş usta olmadan kısaca yapılacak bişeye benzemiyor. marmariste yoksa muğla merkez de ekin oto var orda en azından pc ye bağlayarak sorunu çözerler.

Bencede öyle gözüküyor.Muğladaki servis hakkında hep kötü şeyler duydum ama mecburiyetten bir ara gittiğimde uğramam gerekecek sanırım, Bu benim ilk arabam ve bu sebeple daha önce bir arabayı alıpta servise götürmedim.Servis ücretleri ne kadar ?

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel servis var sanayi içinde ekin oto diye. yetkiliye gitmede özel e git derim . fiyattan dolayı ama genede marmaris üzeri geleceksin ya opel ermaş yetkili servis önünden geçeceksin. orda bir baktır ucuz ve kolay bişeyse yapılır. meblağ yüksek çıkacaksa direk sanayiye gir ekin opel özel servise git. oda çözüm olmadı aydın a yol görünür sana...

cutheart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oraya yakıcağım benzin parasıyla özel dediğiniz servise bakmak daha mantıklı baktırıcam.Ama onun dışında başka çözüm üretebilecek arkadaşların mesajlarını bekliyorum."cedoo" teşekkür ederim.