Usb'den android tel bağlantısı

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda bir ara vardı ama bulamadım. Elimde samsung galaxy ace 2 var. Bunu bağlamak istiyorum araca. cd 400'e sanırsam bağlanıyordu. Nasıl yapıldığını bilen var mı ???

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Usb'den android tel bağlantısı

albertxx link' Alıntı:
Forumda bir ara vardı ama bulamadım. Elimde samsung galaxy ace 2 var. Bunu bağlamak istiyorum araca. cd 400'e sanırsam bağlanıyordu. Nasıl yapıldığını bilen var mı ???

Önce bluetooth falan diye döşenmiştim ki konu başlığının USB olduğunu gördüm :) Araca bağladıktan sonra telefonunuzu, telefon size soruyor "Sadece Şarj", "Depolama", "Veri Aktarımı" vs. gibi ifadelerle (telefondan telefona değişir tabii ifadeler). Buradan veri aktarımını seçtiğiniz anda CD400 telefonunuzdaki müzik klasörlerine ulaşır ve ekranda göstermeye başlar.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Önce bluetooth falan diye döşenmiştim ki konu başlığının USB olduğunu gördüm :) Araca bağladıktan sonra telefonunuzu, telefon size soruyor "Sadece Şarj", "Depolama", "Veri Aktarımı" vs. gibi ifadelerle (telefondan telefona değişir tabii ifadeler). Buradan veri aktarımını seçtiğiniz anda CD400 telefonunuzdaki müzik klasörlerine ulaşır ve ekranda göstermeye başlar.

Telefondaki yeri de muhtemelen Ayarlar - PC Bağlantısı - USB Bağlantı Yöntemi Seçin olması lazım. Burada seçenekler yukarıda belirttiklerim gibi; "Sadece Şarj/Telefonu Şarj Edin", "Veri Aktar/Medya Eşitleme", "Depolama/Mass Storage". Veri aktar/Medya Eşitleme seçeneğini işaretlerseniz, araca telefonu bağlar bağlamaz default olarak siz bir şey işaretlemeden CD400 telefondaki veriyi aktarır.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim ancak baya uğraştım yapamadım depolama vs de denedim. En kısa zamanda tekrar tek tek deneyim bunları umarım olur. Dalga geçiyor abim iphone var ezik diye :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Telefondaki yeri de muhtemelen Ayarlar - PC Bağlantısı - USB Bağlantı Yöntemi Seçin olması lazım. Burada seçenekler yukarıda belirttiklerim gibi; "Sadece şarj/Telefonu şarj Edin", "Veri Aktar/Medya Eşitleme", "Depolama/Mass Storage". Veri aktar/Medya Eşitleme seçeneğini işaretlerseniz, araca telefonu bağlar bağlamaz default olarak siz bir şey işaretlemeden CD400 telefondaki veriyi aktarır.
Ayy karsli senin arabada navi cihazi yoktu dimi. Kabloylami bagliyip muzik dinliyosun.  011zaa 011zaa

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Ayy karsli senin arabada navi cihazi yoktu dimi. Kabloylami bagliyip muzik dinliyosun.  011zaa 011zaa

Ahahahha :) sürekli takılı olan usb'de bin tane şarkı var abi ne kablosu ne telefonu, Allah aşkına söyle kaç kere araba kullanırken klip izledin? :) Hadi onu geçtim arabanı kaç kere kullandın ki  :D

Bana tek havan afl olur o da bizim hatamız oldu, eldeki bütçeyi kullanmadık

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Arabada USB de mi olüyör? (Fakir enjoy sorusu)  (:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ahahahha :) sürekli takılı olan usb'de bin tane şarkı var abi ne kablosu ne telefonu, Allah aşkına söyle kaç kere araba kullanırken klip izledin? :) Hadi onu geçtim arabanı kaç kere kullandın ki  :D

Bana tek havan afl olur o da bizim hatamız oldu, eldeki bütçeyi kullanmadık
AFL ile selamlicam seni karsli.