Ufak tefek modifiyeler

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhabalar şu iki ufak dokunuş (difüzör ve ön lip) hakkında ne düşünüyorsunuz.
Bir de cam rüzgarlıkları için ne düşünüyorsunuz. Arabada azıcık camı aralıyorum dünya kadar rüzgar giriyor çocuk arkada ona çarpıyor. Bu onu hafifletir mi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-03-14-13-53-15-395_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-03-14-13-53-15-395_com.android.chrome.png
    169.1 KB · Görüntüleme: 218
  • Screenshot_2018-03-14-13-57-03-448_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-03-14-13-57-03-448_com.android.chrome.png
    204.5 KB · Görüntüleme: 185

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Konuyu takip ediyorum. Bende merak ediyorum bu konuyu. Ufak dokunuşlar şart ;))

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Bence ; Ön lip sağlam dikkatli kullanım ister, dalgınlığa gelip kaldırıma bariyere vs. gibi bir yere sürünce berbat görüntü çıkıyor, ( hele ki tamir yapmayı da ertelerseniz ) Arka difüzörde şık duruyor ama ön tapmonla uyumlu olması, aynı çizgiyi yakalaması lazım, yoksa çakma görüntü çıkıyor.
Rüzgarlığı biraz bende araştırdım, ama memlekette istediğim,içime sinen model yok hep yapıştırmalı, Avrupada orjinal cam arasına giren modeller var ebay dan bulmuştum, Buralarda ondan bulursanız paylaşın. :)

• Beğen

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Modifiye li araba başkadır rüzgarlık orjinal bulmak lazım yoksa plastik sıkıntılı hassas ben taktırmadım modifiye konusunda aracıma bakabilirsin plastik aksam fiberde vardı değişik modeller ben bunu seçtim tercih sizin arabaya küçük dokunuşlar bile hava katabiliyor

• Beğen

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön tampon plastik almayın. Bir arkadaş ucuz yollu plastik aldı zaten araba alçak hemen kağıt gibi yırtılıyor. Şimdi carbonfiber olanını aldı çok memnun. Arka difüzörü bende düşünüyorum. Arabanın göçüklerini yaptırınca biraz kendime geleyim bende kesin alacam difüzör. Rüzgarlık konusunda bende çok yaptırayım diye düşündüm ama rüzgarlık olan astraları gördükçe vaz geçiyorum. Çirkinleştiriyor arabayı. Ben o rüzgarı ve sesi yerim ama arabamı öyle çirkinleştirmem.

Son düzenleme:

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Difüzörü beğendim..

• Beğen

mselcukbilge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
difüzörün egzoz kısımlarının bir gri boyalı olanları var bir de krom kaplama olanları var. boyalı olanlar berbat ve ucuz görünüyor krom araştırıyorum bulamadım taktıran varsa yönlendirebilir mi?

KAAN 35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar şu iki ufak dokunuş (difüzör ve ön lip) hakkında ne düşünüyorsunuz.
Bir de cam rüzgarlıkları için ne düşünüyorsunuz. Arabada azıcık camı aralıyorum dünya kadar rüzgar giriyor çocuk arkada ona çarpıyor. Bu onu hafifletir mi.
Çok şık duruyor bence. Ama ön lipe kafadan park ederken dikkat etmek gerek. Cam rüzgarlığım ise hiç olmadı o konuda hiç bir deneyimim yok ama taktıran arkadaşlarım pek memnun kalmadılar.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ön lipi taktırdım çok hoşuma gitti lakin yorumda arkadaşların belirttiği gibi dikkatli kullanım istiyor. Bir müddet sonra kaldırım kazalarından dolayı çok çirkin görüntü oluşunca çıkarttırdım.

Entegre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. 15 gün kadar önce fotoğraftaki difüzörden ve ÖN EK'ten taktırdım.
Ön Lip'im vardı söktürdüm onu. Lip güzel durmuyor açıkcası. Ön ek, diğer adıyla Ön Karlık tavsiye ederim. Araç rengiyle uyumlu oluyor ve çok daha hoş bir görüntü veriyor.