Türkiyedeki Egzotik Arabalar..

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
24993658p09.jpg
big_276112432w2.jpg

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
panarema yokmu hiç ya

Abi sen ne diyorsun porsche leri artık eğer sınırlı sayıda üretilen bir model değilse egzotik saymıyoruz :D Bizim yan apartmanda var bir tane iki gün önce geldi beyaz geçici plakayla duruyor daha :D Pashadan almış getirmiş

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
panarema yokmu hiç ya

en basitinden Acun'da var :D

Abi sen ne diyorsun porsche leri artık eğer sınırlı sayıda üretilen bir model değilse egzotik saymıyoruz :D Bizim yan apartmanda var bir tane iki gün önce geldi beyaz geçici plakayla duruyor daha :D Pashadan almış getirmiş

katılıyorum. ucuz diye parayı bulan alıyor, supersport kullanıcılar arasına giriyor.
dün gazetede gördüm, bir doktorun evindeki bayan hizmetlisi bile Porsche almış :D

67memetrix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayatımda ilk ferrariyi 1 sene önce karabükte ibrahim kaş ta gördüm (kendisi karabüklüdür) işyerinin kangosuna jant kapağı takıyordum caddeye arkam dönüktü o muhteşem sesini dudum kafamı çevirdim yandaki ferrari logosu ile aramda 50 cm falan vardı herhalde :) sonra da bu mayıs ayında çalıştığım benzinliğin lpg tanklarının yanında sıfır çizdi ama altında bmw m6 vardı çok kızdım sonra benzinkikten yanlayarak çıkarken 25-30 mt ilerdeki polisi görmedi polis gel gel gel yaptı bastı fırçayı gönderdi :) :) konuyu da hortlattık iyimi :)