Truruncu Carub Gündüz farı, Philips Diamond kısa far, Osram coolBlue uzun far..

umutisen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Truruncu Carub Gündüz farı, Philips Diamond kısa far, Osram coolBlue uzun far..

dreamofice link' Alıntı:
Ben de photon taktırdım güzel durdu aydınlatma sarı ampüllere göre düşük ama gerçekten.  takması cok basıt bu arada kendınızde takabılırsınız.
pekı farı sokmemız ıcın ıllakı o vıdayı cevırmemız mı gerekıyor (T-20 numaralı bits)  ?

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Truruncu Carub Gündüz farı, Philips Diamond kısa far, Osram coolBlue uzun far..

Kisa Farlarin kapagi var yuvarlak plastik onu cevirerek aciyorsunuz sonra ampulun takili oldugu soketi sola cevirerek cikartiyorsunuz ampulu soketten cikariyorsunuz tornavidayla hafifce iterek yapin ve yrni ampulleri takip saga cevirerek yerine yerlestiriotsunuz.

umutisen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Kisa Farlarin kapagi var yuvarlak plastik onu cevirerek aciyorsunuz sonra ampulun takili oldugu soketi sola cevirerek cikartiyorsunuz ampulu soketten cikariyorsunuz tornavidayla hafifce iterek yapin ve yrni ampulleri takip saga cevirerek yerine yerlestiriotsunuz.
yanı ılk kapagı cıkardıktan sonra vıdayla ısımız olmuyor bır seyı sokmek ıcın ?

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayir vidalik bir iş yok.

umutisen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Benimki biraz sıkıydı kırmaktan çekindiğim için o vidayı biraz gevşettim, soketi sola döndürerek çıkarabiliyorsanız vidayla oynamaya gerek yok.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasan abi beyaz farların uzunlardaki performansı nasıl şimşek olmasada sellektörde hatrı sayılır degısıklık vs ve ayrıca yol durumu nasıl oldu bende takacagım duruma ve cevaba gore

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ooo hayırlı olsun ama laptop eskiymiş gibi  005hihih fotoraflarını bekliyoruz kardeş kendin mi takaacaksın

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim sipariş pazartesiye kaldı iş adresimi vermiştim yetişmedi haftasonuda zaten tatil artık pazartesiyi bekleyeceğiz