Truruncu Carub Gündüz farı, Philips Diamond kısa far, Osram coolBlue uzun far..

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Merhabalar,

Uzun zamandır kullandığım ve herhangi bir sorun yaşamadığım ampullerle ilgili bilgi paylaşmak istedim.
- Gündüz farlarında Carub marka T20 dipsiz çift duy ampullerini kullanıyorum. Turuncu cam olduğu için solma vs. gibi bir sorun olmadı.
- Kısa farlarımda Diamond Premium H7 halojen ampulünü kullanıyorum.
- Uzun farlarda, Phlips ampulleri alınca daha önce kısa farlarda kullandığın Osram Coolblue MegaWhte H7 halojen ampullerimi uzun farlara taktım. Artık sellektör yaptığım da da beyaz oluyor. Beyaz ampullerin yağmurda performansı düşük felan deniyor ama standart ampullerin yağmur performansı da pek iyi değil. Ben şimdilik memnunum. Ben beyaz ışık istemiyorum kötü havalar da da aydınlatma iyi olsun derseniz Osram All Season diye bir ampul var, aydınlatma performansı gayet iyi, eski aracım da kullanmıştım.

Carub turncu ampuller;

OE8Lan.jpg

znOByR.jpg

yVJ3jn.jpg

5YEQN5.jpg

G3W0Gb.jpg

40WMp7.jpg

6mpXMl.jpg

Kısa ve uzun far da da mavi ampul olduğu için farım içi mavimsi görünüyor.

A38kOB.jpg

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Truruncu Carub Gündüz farı, Philips Diamond kısa far, Osram coolBlue uzun far..

Hasan Abi Çok Güzel T20 Bende Photon Kullanıyorum Oldukça Memnunum Bende beyaz Işık Veren H7 Arıyorum Seninkiler Çok Şık Bunlardan Alblirilm Çünkü Uzun Gece Yolculuklarım Olmuyor Beyaz Işığıda Seviyorum Fiyat Olarak Nedir Acaba

Aslında Düşündüü iki Ürün Var Ama nedersin Bu Ürünler için Sisler ve Farlar için

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20024642&Productid=otm01e107

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20024642&Productid=otm01e104

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Truruncu Carub Gündüz farı, Philips Diamond kısa far, Osram coolBlue uzun far..

Cok guzeller..ve de on numara bir başlık olmuş aynen mrt in de dediği gibi seninkilerin aynısını alıcam.. Turuncu işini hallettim diğer ikisi kaldı.. Tekrar tesekkürler

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

carubları bumak biraz zormuş sanırım nerden buldunuz?

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben yaşadığım ilde yani urfada buldum.bir aksesuarcıda vardı şimdi diğer ikisini bulmaya çalışıyorum ama philips diomand u bulamadım araştırmaya devam :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

mrt54 link' Alıntı:
Hasan Abi ևok Güzel T20 Bende Photon Kullanıyorum Oldukça Memnunum Bende beyaz Işık Veren H7 Arıyorum Seninkiler ևok şık Bunlardan Alblirilm ևünkü Uzun Gece Yolculuklarım Olmuyor Beyaz Işığıda Seviyorum Fiyat Olarak Nedir Acaba

Aslında Düşündüü iki ֜rün Var Ama nedersin Bu ֜rünler için Sisler ve Farlar için

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20024642&Productid=otm01e107

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20024642&Productid=otm01e104

Sağol teşekkür ederim, ben bu ampulleri Bauhaustan aldım. 40 TL civarındaydı. Fiyat aşağı yukarı aynı zaten.  Photon ampulleri ile aynı zaten onları da philips üretiyor bildiğim kadarıyla. Photon ile de bu ampullerle aynı sonucu alırsın :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

milannbaross link' Alıntı:
Cok guzeller..ve de on numara bir başlık olmuş aynen mrt in de dediği gibi seninkilerin aynısını alıcam.. Turuncu işini hallettim diğer ikisi kaldı.. Tekrar tesekkürler

Teşekkür ederim, beyaz ışık ve turuncu çok güzel uyuyor birbirlerine. Tabi bu zevk meselesi. :)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com