Truruncu Carub Gündüz farı, Philips Diamond kısa far, Osram coolBlue uzun far..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Truruncu Carub Gündüz farı, Philips Diamond kısa far, Osram coolBlue uzun far..

Cok guzel duruyor bu premiumlarin fiyatida uygun, philips diamond visionla kalite olarak cok fark var midir acaba?

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: Truruncu Carub Gündüz farı, Philips Diamond kısa far, Osram coolBlue uzun far..

dreamofice link' Alıntı:
Cok guzel duruyor bu premiumlarin fiyatida uygun, philips diamond visionla kalite olarak cok fark var midir acaba?

Gerçekten Philipsler biraz pahalı, ben bunlardan şimdilik memnunum.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Hasan Abi Çok Güzel T20 Bende Photon Kullanıyorum Oldukça Memnunum Bende beyaz Işık Veren H7 Arıyorum Seninkiler Çok Şık Bunlardan Alblirilm Çünkü Uzun Gece Yolculuklarım Olmuyor Beyaz Işığıda Seviyorum Fiyat Olarak Nedir Acaba

Aslında Düşündüü iki Ürün Var Ama nedersin Bu Ürünler için Sisler ve Farlar için

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20024642&Productid=otm01e107

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20024642&Productid=otm01e104
Üstteki linkte olan ürünü aldığımızda kısalara takınca bu görüntüyü net alabiliyormuyuz ?

Kendi üzerindeki sarı olanlardan iyimi sizce ?

Ekli dosyalar

• g8ow.jpg
    g8ow.jpg
    54.5 KB · Görüntüleme: 70

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu görüntüyü veren Sayın HasanM'nin taktığı ampül bu:
xGB2aV.jpg

Photonlar sislerde daha iyi duruyormuş

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Photon Ampüllerde Phılıps Menşeili ürünlerdir...

Philips Üretiyor Bu Markayıda...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu dioman visionlarda iki hatta 3 farklı ürün var sanırım ikisi yan sanayi aradaki farka bakın
  Bu 40 civarı
xGB2aV.jpg

bu yukarıdakının aynısı sadece premıum yerıne phılıps yazmıslar ve fıyatı 70 cıvarı
xBrDZp.jpg

Bu da orjinal olanı
eW01n8.jpg

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kısalar için alacağım internet linkleri ile birlikte bu yazımı alıntı yaparmısınız beyler. Uzunlar için düşünmüyorum kısalarda xenon görünümlü olması yeterli benim için.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar beyaz ampul aldıktan sonra pişman olmayın. Şimdiye kadar piyasadaki birçok modeli denemiş biri olarak öneride bulunayım.

Ampullerin bazıları görsel olarak çok iyi olmakla beraber ışık şiddeti olarak zayıftırlar. Çoğunlukla şehir içinde araç kullanıyorsanız tercih edilebilir. Uzun yolda ve yağmurlu havalarda çok ciddi rahatsız eder. Özellikle siyah asfalt ve yağurda sarı ampule göre çok ciddi zayıf aydınlatması var. Sırf bu yüzden 3 gün sonra değiştirdiğim ampuller var.

Eğer xenon'a en yakın beyaz olsun diyorsanız philips diamond vision öneririm bu ampulle şehir dışında çok sıkıntı yaşarsınız aydınlatması çok zayıf.

Güçlü aydınlatma ve zayıf beyaz renk istiyorsanız osram nightbraker tavsiye ederim.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar yukarıda paylastıgım resımlerden 2. ve 3. resım arasındakı fark nedır bılen var mı? ikisi de 12 55w 5000 k ikisi de philips görünüyor ama birisinın uzerınde ultımate white light dıgerının uzerınde ultımate xenon effect yazıyor bu ürünlerden hangisi orjınal? ıkı farklı yerde buldum aynı fıyatı cektıler.

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

carub turuncu ampul daha önce kullandım. renkte solma sorunu yaşamadım. ancak 9 ayda patladı ampuller.
şimdi photon marka şiparişi verdim. bakalım bunların ömrü nekadar olacak.