Transporter, Caddy, Doblo vs. sürücüleri

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok biz anlaşamıcaz.
ben başka siz başka şeylerden konusuyoruz

bu sefer gercekten keyifli forumlar....
cevap yazmazsanız mutlu olurum...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuya en gercekci noktayı koyacagım bu yaşananlar tamamemn aracın özelliğinden (arkanıza yapışması)

eger kaptırmıs bir transporterın(çoğu ticari araç) önünde durusanız fren yapmak zorunda kalır ve tekrar hızlanması acayip zman alıyor
yakıt tüketimide artıcak vs.

hızınıza uygun şeritte olmanıza rağmen size bi sıkıştırma yapıyosa o zman o şöföre söylenecek her söz caiz dir

ayrıca hızlanma saniyelerine takılmamak lazım :)

şuda bi gecektirki piyasdaki transporter lar chip ve bosh vs310 enjektörlerler 40-45hp kadar artılıabiliyo hepsi birer canavar eger sürücüye uyarsa

(enjektörün modelinden tam emin değilim)

Son düzenleme:

sereye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sallandıracaksın Taksimde üç - beş tanesini bak bakalım bir daha yapan oluyor mu? :D :D

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok biz anlaşamıcaz.
ben başka siz başka şeylerden konusuyoruz

bu sefer gercekten keyifli forumlar....
cevap yazmazsanız mutlu olurum...

Sevgili dostum ben zaten daha söyleyecek bişey bulamıyorum artık. Söyleyeceğimi ziyadesi ile söyledim. Size de keyifli forumlar....

DerKommisar

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
phoenix kardeşimiz imprezalara yol vermekten bahsediyo . Ben onu da yapmam d: . Cengiz abi sen de biraz yawaş git o hızlarda km dişlisi kırılabiliyor. Hele transportırcılara kıl oluyorum.

Gerekirse 202 beygirlik olsun her türlü ww a da çakarım . wosvos işareti beni kıl ediyor .

Son düzenleme:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D:D:D
wsd7.jpg

serdaraslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şirket araçları cidden tehlike.cahillikten değilde , en iyi araba arkadaşının ( şirketin ) arabasıdır diye bi laf var.her istediğini yaparsın.adamlar bu lafın hakkını veriyor.birde son zamanlarda kiralık araçlardada aynı tarz sürüş var.bu şirket araçlarından birisini bi gün indiricem aşşa zaten .55 cmlik pazuma doliyicam.145 cmlik göğüslerimle sıkıştırıp karnımdaki baklavaları yediricem.ah bi denk gelsin...yaşasın combo !kahrolsun diğerleri.

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın arkadaşlarım illaki caddy illaki trnsporter a bukadar garez çok saçma..tatsız anılarınız olabiilir fakat bunu bütün vwcilere mal etmeniz çok büyük ayıptır kusura bakmayın ama...fastest89 kardeşim sen de mraeklı değilsen arkanda nokta bırakmaya buyüzden konu açıp vw cilere bukadar taş atmazsın bu kadar basit...

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın arkadaşlarım illaki caddy illaki trnsporter a bukadar garez çok saçma..tatsız anılarınız olabiilir fakat bunu bütün vwcilere mal etmeniz çok büyük ayıptır kusura bakmayın ama...fastest89 kardeşim sen de mraeklı değilsen arkanda nokta bırakmaya buyüzden konu açıp vw cilere bukadar taş atmazsın bu kadar basit...
ya heralde hızlı kalkış yaptın pati çektiyon taşlarıda bana sıçrıyo konuyu ben açmadım ki bi deikkat etsen :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Genelde şirket araçlarını kullananlar bu tür hareketlerde bulunabiliyorlar. Babasının malı değil ya. Araçlarının çoğu haşat durumda zaten. Aslında bu araçlara kasko yapmıyacaksın, sürücü hatasından meydana gelen masrafları veya hasarları kullananlardan alıcaksın bakalaım o zaman aynı hareketlerde bulunacaklarmı. Arkadaşımın biri şirket arabası boş ver deyip sallamıyordu. Patronunun canına tak edinci masrafların bir kısmını kendisinden tahsil etti.
Sonuç olarak hala iş arıyor.