Transporter, Caddy, Doblo vs. sürücüleri

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın arkadaşlarım illaki caddy illaki trnsporter a bukadar garez çok saçma..tatsız anılarınız olabiilir fakat bunu bütün vwcilere mal etmeniz çok büyük ayıptır kusura bakmayın ama...fastest89 kardeşim sen de mraeklı değilsen arkanda nokta bırakmaya buyüzden konu açıp vw cilere bukadar taş atmazsın bu kadar basit...

Bu forumda yazılanların caddy ile transporter ile ne alakası var ben onu anlamıyorum. forumun adında bile transporter, Caddy, Doblo sürücüleri yazıyor. Arabalar ile ne alakası var. Kaldı ki orada doblo da yazıyor sadece VW ile de uğraşmıyoruz. Bu forumun tamamını okumadan yazı yazmayın lütfen.......

Birisi caddy, transporter garezi diyor, birisi gidiyor VW amblemi koyuyor. Bazı insanlar vardır. O insanları alsan Bugatti Veyron' a bindirsen de o insan yine aynı insandır (sanırım anlaşıldı). Biz araçları karalamıyoruz. İnsanları eleştiriyoruz. Cahillikten bahsediyoruz. Ama maalesef trafikte olan bazı şeyler burada da olmaya başladı. Forumda yazan bir sürü insan var çoğu aynı görüşte, birazcık olsun saygı kardeşim...eğer farklı düşünüyorsan fikrini ortaya koyarsın destek görürsün görmezsin o başka, ama gidip insanları tahrik etmenin ne anlamı var değilmi?:mad:

Bu arada benim bu araçlar ile çok tatlı anılarım var tatsız anılarım değil. Eğer forumu okuma lütfunda bulunursan daha kolay anlayanbilirsin......:)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaaa işin aslı tartışıcam haklı cıkacagımıda adım gibi biliyorumda zamanıma yazık zamanıma:(....

hay tükürüyüm o vw cilere emii.....

bu arada full 4 numara filmli gri renkli gölbaşında bi transporter görürseniz bana kayıtlı o araç bilginiz olsun. şikayet için irtibata gecebilirsiniz:D

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız tonla corsa,astra şirket arabalarıda var..Onlarda pek akıllı gitmiyor..Yalnız wv ye garez yoksa onlarda dile getirilebilirdi..Objektif olmak lazım...

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl olsa şirket arabası bişey olmaz diyerek,yakıtı ve arabanın hasar alma riskini umursamayanlardan bende şikayetçiyim.
Yazık çok yazık.O arabanın ekmeğini yiyorlar,arabaya bir okadar da eziyet ediyorlar ve de trafikte bizi taciz ediyorlar.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl olsa şirket arabası bişey olmaz diyerek,yakıtı ve arabanın hasar alma riskini umursamayanlardan bende şikayetçiyim.
Yazık çok yazık.O arabanın ekmeğini yiyorlar,arabaya bir okadar da eziyet ediyorlar ve de trafikte bizi taciz ediyorlar.

Şirket arabaları genelde filo kiralamadan..Arıza yada kaza anında hemen yerine ikame araç veriliyor..Masrafı yok bişeyi yok..patronlar mutlu çalışanlar umursamaz...

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
markalaştırmak bence yanlış çünkü tüm şirket araı kullananlar neredeyse anlattığınız gibi
eski bir caddyci olarak alınmadım :D
hiç sıkıştırmadım opelcileri dengimi ve tanıdığımı sıkıştırmışımdır
arabanın eti belli budu belli geçeceğimi geçerim geçemeyeceğimi zaten geçmem ne oldu şimdi dünya güzeli caddym yok ortada
ama transportercılara bende kılım :)
siz haftada belki 300 km yapıyorsunuz adamlar günde 300 yapıyorlar adamlar bıkmış trafikten
tabi yaptıkları doğru deyil ama yüksek tork adamı tetikliyor...
şimdide filitre sesi tetikliyor ya neyse...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bırseyı merak ettım kusura bakmayın şirket arabası nasılsa benım degıl mantığıyla yola cıkmak bıraz sacma degıl mı oyle dusunenler coksa o zaman dolmus,taksi,kamyon,otobüs......vs. sürücüleri canavarlaşır ALLAH korusun bu sorun daha önce de arzettim vakitle alakalı örnek:Bizim firmanın teslimat ve tahsilat işleri ile uğraşan cocugu gunde 1000 sefer arıyorlar nerdesin,şuraya yetişmen lazım,çabuk malı yetiştir yüklemesi var tır seni bekliyormuş,aman şurada ödeme var sakın kaçırma.... şimdi bu cocukcağız ne yapsın işi nakliye ve tahsilat olanlar mecbur kasacak kimse kusura bakmasın kimse gezmek için,makas atmak için transporter,wolksvagen cady,doblo ....vs almaz onlara da haksızlık etmeyelim.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
markalaştırmak bence yanlış çünkü tüm şirket araı kullananlar neredeyse anlattığınız gibi
eski bir caddyci olarak alınmadım :D
hiç sıkıştırmadım opelcileri dengimi ve tanıdığımı sıkıştırmışımdır
arabanın eti belli budu belli geçeceğimi geçerim geçemeyeceğimi zaten geçmem ne oldu şimdi dünya güzeli caddym yok ortada
ama transportercılara bende kılım :)
siz haftada belki 300 km yapıyorsunuz adamlar günde 300 yapıyorlar adamlar bıkmış trafikten
tabi yaptıkları doğru deyil ama yüksek tork adamı tetikliyor...
şimdide filitre sesi tetikliyor ya neyse...

Harun sen konuşma..Bide utanmadan sana makasmı atacaklardı..:):)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DİKKAT!!! genelleme yapıcam. istisnalar üzerine alınmasın lütfen... :D:D:D

marka ve modelden ziyade arabanın hususi ya da şirkete ait olması önemli. araç adamın kendi malı değilse, hele de kaza halinde cebinden para çıkmayacaksa, canını sokakta bulmuş gibi kullanıyo. başkalarının canı mı? bişi olmaz yaw!!!

ben de marka-model sınıflandırmasını transporter, starex, transit, vb. olarak yapıcam izninizle. çünkü bunlar ve benzeri araçlarda şöför yoldan ve diğer araçlardan çok yüksekte oturuyo. ayrıca ön cama ve arabanın en ön noktasına da çok yakın oldukları için arabadan fırlayacakmış gibi duruyolar. <korkunç bişi olsa gerek>
trafikte "ben bunu gecerim" gazının yanında yükseklikten dolayı "ben bunu ezerim" gazına geliyolar bence. aynı şey dolmuşçularda fln da oluyo. ama asıl ben böyle yüksek araçların farlarına uyuz oluyorum. adamlar kısa yakıyolar ama farlar da yüksekte olduğu için her türlü göz alıyo. arkadan gelse aynadan, karşıdan gelse camdan... hatta adama sellektör yapıyorum kapat uzunları diye. o da sellektör yapınca anlıyorum ki bu daha kısalarmış :D:D:D

hatta tırcıların en temel hissi bu "ben bunu ezerim" olayı bence. tem oto yolunda ben de deli tırcılarla karşılaştım. istanbuldan sapancaya giderken 4 şerit yolun 3 şeridinde 3 tır adeta yarışıyodu. ben de bunları sollama gafletinde bulundum ve rüzgarlarından bile etkilendim :D:D:D

he ama şunu söylemeden de edemiicem ki ben de böyle araçlar kullansam korkarım ben de bu bahsettiğim gibi deli olurdum:D:D:D yüksekten bakınca otomobiller oyuncak gibi görünürdü:rolleyes:

tekrar söylüyorum. genelleme yaptım. kimse şahsi alıp da bana çatmasın lütfen;)

bu arada LND arabanı çok övmüşsün hakkatten merak ettim. görmek isterdim. caravella hastasıydım bi zamanlar...