trafık sigortası cam degısımını üstlenırmı

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar gecen gun aracımın yolda gıderken ön cama tas geldı ve catladı önce kucuktu ama bekledıkce bır serıt halınde asagıya kadar ındı kaskom yok cam degısımını trafık sigortası karsılarmı yardımcı olursanız cok memnun olrum

opelasigi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafik sigortası cam kırılmasını karşılamaz. Kaskonuz olsaydı yılda bir defa cam değiştirme şansınız vardı hasarsızlık indirimini etkilemeden.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karşılamaz. trafik sigortası sadece karşı tarafın hasarlarını karşılar.onuda suç oranına göre öder.
ancak bir arkadaşımdan duyduğuma göre yarı kasko şeklinde bir trafik sigortası varmış. yaklaşık normal trafik sigortasının birkaç katı (68 plaka vectra için 300 tl)
bu sigorta kendi hasarınıda ödüyormuş ama ayrıntılara giremedim.yaptıracağım zaman araştıracağım.
bu arada yapan firma avivaymış.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servisine sor bazı firmalar kaskonda olsa sigorta şirketine göre yan sanayi camla karşılıyor hasarı...şuan yapacağın şey bir kasko yaptırmak ve hasarı hasarsızlığın kaybolmadan 10-15 gün sonra yaptırmak..ben axa oyaktan yaptırdığım kaskoyla balkanda cam değişimimi hasarsızlığım bozulmadan yaptırdım

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle yorumlarınız içn tesekkur ederım pekı bu trafık sigortası yarı kasko gıbı yapmamız ıcın ne yapmamız gerekıyor acaba benım ön cam fıyatım ne kadardırkı cevaplarınızı beklıyorum

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarı kasko dedikleri şey, trafik sigortası + çok az şeyi kapsayan sınırlı bir kaskodan ibaret.

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bu kaskoyu yaptırmamız ıcın gereklı ıslemlerı bılıyormusnuz

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..geriye dönük işlemez ama...bak sen o çatlğın etrafına bi çzik attır..yoksa gittilçe büyür..

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarı kasko dedıgını seyı bugun öğrendım önce normal sıgortayı yaptırmamız gerekıomus ondan sonra ıslıomus bu yarı kasko denılen trafıksıgortası arkadaslar