trafık sigortası cam degısımını üstlenırmı

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes cam catlagi tamir ediliyo cok pahalida deyil gecen otoyolda tas geldi cama büyük catlamadi ama oyulmustu yaptirmasaydim catlar ve büyürdü sende yaptirabilirsin

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol kardes ama buyuyecegı kadar buyudu zatan aynanın ordan baslıo sılecege kadar ınıo artık ıs ısten gecti

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarı kasko dedıgını seyı bugun öğrendım önce normal sıgortayı yaptırmamız gerekıomus ondan sonra ıslıomus bu yarı kasko denılen trafıksıgortası arkadaslar

fiyat aldınmı? birde tek taraflı kazayı vermiyormuş basşka eksileri neler?

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatl olarak 350 400 tl dedıler bazı kaza durumlarında kaskonu bozmak ıstemedıgın zamanlarda ufak tefek maddı hasarlları karsılamak amaclı bellı bır lımıtı varmıs ama

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatl olarak 350 400 tl dedıler bazı kaza durumlarında kaskonu bozmak ıstemedıgın zamanlarda ufak tefek maddı hasarlları karsılamak amaclı bellı bır lımıtı varmıs ama

bana mantıklı göründü. fiyat güzel. ama mutlaka eksilerini incelemek lazım. bilgiler için çok teşekkürler.

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle izah edeyım boyasız kaporta göcugu en fazla 5cm olacak boya hasarlı ıse 10cm boya tamırı.mını yama ön kaportada 20 arkada ıse 30 cm olacak lim
tler böle bırdefarklı zamanlarda olusmus 2ayrı hasarın onarımı ile sınırlı bı bakıma ııı gözükuo ama bilemıcem

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha bak şimdi olmadı.
benim duyduğum sadece tek taraflı kazayı vermiyor, yani gidip duvara vurursak karşılamıyor. geri kalan özellikleride kaskoya benzer sadece bir iki eksiği var şeklindeydi.
o bir iki eksiğide kendi kafamdan terör su baskını vb. gibi şeyler zannetmiştim.
tahminim kadar değilmiş demekki.

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karşılamaz. trafik sigortası sadece karşı tarafın hasarlarını karşılar.onuda suç oranına göre öder.
ancak bir arkadaşımdan duyduğuma göre yarı kasko şeklinde bir trafik sigortası varmış. yaklaşık normal trafik sigortasının birkaç katı (68 plaka vectra için 300 tl)
bu sigorta kendi hasarınıda ödüyormuş ama ayrıntılara giremedim.yaptıracağım zaman araştıracağım.
bu arada yapan firma avivaymış.

arkadaşlar geçen bende duydum bu olayı ve aradım sadece küçük illerde geçerli bi sistem istanbul,ankara,izmir,diyarbakır vs... iller dışında diye uzayıp gidiyordu bu liste...

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko yaptıracaksan arabayı kontrol etmiyorlar. euroka kullanıyorum ben. 2 defa yaptırdım ikisinde de poliçeyi telde hazırladılar postaya verdiler. adamlar sigorta satıp prim almak için herşeyi yapıyorlar...