Trabzonda bildiğiniz özel opel servisi varmi?

adige_emrah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hafta sonu trabzona gidecem trabzonda tavsiye edebileceğiniz yada bildiğiniz özel opel servisi varmi? Adresi ile verirseniz sevinirim

Kosovalı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL ATTACK var otobüs terminalinin tam karşısında. Terminalin önündeki kavşaktan şehir merkezi istikametine dön, ilk sağda arada. Reklam tabelasını görürsün. İbrahim usta diye genç bir arkadaş var serviste. Boştaysa ona yaptır arızanı. Kolay gelsin

adige_emrah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasın dostum teşekkür ederim bugün bi baktırayım dediğiniz kişiye terminali biliyorum orada bulurum heralde

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Trabzon'da yaşıyorum.Değirmendere'de hemen yolun kenarında Aktif Opel var.Ben oraya gidiyorum.Gayet iyi biservis.Tavsiye ederim.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu hortlatıyorum üzgünüm.. yeni konu açmayayım.

vectra b aracımın trigerinin değişmesi lazım, 5 yıl doldu. yağ bakımları da yapılacak , nereye gideyim arkadaşlar? aktife mi gideyim, attack a mı gideyim hangisi iyidir?

parçaları kendim alıp gitmeyi düşünüyorum sadece işçilik vereceğim.. sağlam işçiliği olan bir yer lazım. ya da yetkili servis olan Vardallar a mı gideyim ne yapayım bilemedim

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rize' de özel servis tavsiyesi de alabilirim o daha güzel olur .. ama hangisi iyiyse aracım için yakıtı göze alır gene giderim : )

RIZE ENGINDERE ÖZEL OPEL VE CHEVROLET SERVIS

nasıldır bilen var mıdır ?

Son düzenleme:

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam Ben bu özel servislerin hepsine parça da sordum deneme amaçlı ufak tefek iş de yaptırdım :D Yanlış anlamayın ama Vardallardan şaşmayın. Yetkili servis Trabzon'da en iyisi. Hatta danışman Yusuf Bey'i bulursanız Selamımı söyleyin Kırmızı Corsa Yasin diyin elinden geldiği şekilde yardımcı da olur. Hatta bana pm le de ulaşabilirsiniz.

Ben özel serviste yaptıracağım herşeyi yaş ve parça indiriminden dolayı yetkili serviste daha ucuza daha uyguna ve garantili şekilde orjinal parça kullanarak yaptırıyorum.

Sadece Mazot pompası ve elemanlarını Bosch dizelde de tamir ettirmiştim.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aktif Mehmet Usta
Attack Paşa USta Her ikiside sıkıntısız işinizi halleder Vardalları bilmiyorum telefonla fiyat alıp dilediğinize gidebilirsiniz

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikiside iyidir çok tuzlu değildir ama önceden fiyat almakta fayda var