Torpidodan Gelen Ses (video)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 15.000 bakınını 10.000 km de 1 yıl bakımı olarak Özkaymak Opel servisinde yaptırdım. O günden bu yana bu konuyla alakalı olarak Opel servisinin yolunu tuttum ve malum ses yüzünden en sonunda servis ustaları ve de orada çalışan elemanlarla çok berbat bir şekilde kavga ettim. Nedeni birazdan izleyeceğiniz ve hepinizin duyacağı sesi inkar etmeleridir. Bugün video çektim ve işe kendim giriştim. Ama sonuç yine aynı. Torpidodan çok acayip tıkırtı geliyor. Kapağına hafiften basyırınca kesiyor. Kapağı açık sürdüğümde yine ses kesiliyor. Bir bilen var mı? Bu sesi nasıl keseceğiz.

http://youtu.be/oYTCtH0dMcc

Yorumlarınızı bekliyorum. Başka servislere izlettirebilirseniz oraya kadar da gelebilirim. Veya başka bir çözüm öneriniz varsa lütfen yazın.

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Torpidodan Gelen Ses (video)

kapağı açık sürdüğünde kesiliyorsa kapağın torpidoya çarpmasından kaynaklanıyordur diye düşünüyorum. Bence ilgisiz opel servisleriyle uğraşıp sinirlenmektense kapağın temas ettiği bir kaç yere özellikle köşelere siyah renkli sünger tarzı bir şey yapıştırırsan bu sesi izole etmiş olursun hem de yoktan yere aracını kurcalayıp söküp takmazlar.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oralara parça olarak da hem görünen yerlerine hem de kapağına sünger çektim ama nafile. maalesef sorun hala devam ediyor.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ny6apa3u.jpg

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

10.000 de yıllık bakıma girdim o günden bu güne var! Navi takıldığında müdahale edilmedi buraya!

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navi takılmadan önce vardı

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bakim yapildiginda baslayan bir ses ise servisin pesini birakma halletmek zorundalar istanbulda oldan idak hallederdi bence.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adamlar bu sesi inkar ediyorlar! Servisteki usta ile birbirimize girdik.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zor bir durum ses inkar edilecek bir ses degil baska servise gitme imkanin yokmu? Ben tarik beye buradan video bile gondersem sagolsun sorun hakkinda yardimci oluyor. Tek cozum baska servisleri denemek , hatta gitmeden once ara bu konuda magdur oldugunu soyle ve uzak oldugunu videoyu gonder dinlesinler ve yardimci olup olamayacsklarini soylesinler.