Tekrardan aranızdayım :)

Mert Pekcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa c 1.7'den sonra 1.3ünde tadına bakalım dedik
1969188_733452383345403_614399299_n.jpg

1186692_724328667591108_1517300348_n.jpg

1488772_698738650150110_1864484783_n.jpg

Şimdilik en acil jant eksiğim var onun dışında gerisi ufak tefekler :)

_Vahan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masallah temizz görünüyo jantın değişmesi lazım dicektim ama yazmısın=)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Maşallah güzel araba

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantlar mam galiba bence bahsettiğiniz janttan daha iyi duruyor bunlar..aracın rengine ve siyah bantlarıyla uyumlu..kaputtaki maskeyi atmak lazım..marspiyel ve lipi benim aracımdaki gibi alırsan cok daha iyi durur.

jant yani düz jant oldugu için aracın karakterine daha uyumlu.bahsettiginiz jant ise hakikaten yanlıs anlamayında bu aracın jantı degil..
eger orjinal bir görünüm istiyorsanız astra h şimşek jant cok yakışıyor bu araca.

araç güzel başarılı mod larla cok daha ilgi çekici olacaktır..kolay gelsin:bir:

_Vahan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
te37 düşünüyorum. Jant far stop marşpiyel... çok var daha :D

yok beee çok değişik jantlar varr sen alıcağın zamanı söle ucuz yolu hepsine bakarızz :D:D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 09:33 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:31 ----------

jantlar mam galiba bence bahsettiğiniz janttan daha iyi duruyor bunlar..aracın rengine ve siyah bantlarıyla uyumlu..kaputtaki maskeyi atmak lazım..marspiyel ve lipi benim aracımdaki gibi alırsan cok daha iyi durur.

jant yani düz jant oldugu için aracın karakterine daha uyumlu.bahsettiginiz jant ise hakikaten yanlıs anlamayında bu aracın jantı degil..
eger orjinal bir görünüm istiyorsanız astra h şimşek jant cok yakışıyor bu araca.

corsa piyasasında çok arkadaşım var t37den tut megane 3 -2 takan hepsini gördüm gayet hoşlar zevk meselesi tabikide :dil:

Mert Pekcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağolun çok teşekkür ederim. Evet jantlar mam replicası. Jant konusunda astra h jantları 16" güzel ama takmam 1. hem arabayı basamıyorum o jantlarla 2. zaten jant büyük olduğundan araba jip gibi duruyor bide basamayınca benim gözümde gayet çirkin bi görüntü ortaya çıkıyor. Marşpiyel olarak gsi marşpiyeli düşünüyorum. Jant konusunda corsada farklılık istiyorsan gerçekten çok sıkıcı bi konu :(

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam 1.7'den sonra 1.3e geçmek nasıl oldu ya.
Attan iniğ eşşeğe binmek gibi olmadı mı? performans bakımından :D
Bir 1.3 kullanıcısı olarak bunu söylüyorum :D