Görünen görünmez kaza başıma geldi.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
pazar günü olmayacak bir durum yaşandı. saat 20 civarında park halindeki aracıma el freni çekilmeyi unutulmuş bir araç geri gelip biraz da hızlanıp çarptı. daha doğrusu çarpmış. araç ön camına bıraktığım kartvizit üstündeki numaradan o esnada yoldan geçen bir polis telefon açıp haber verdi. indik aşağıya olan durum bu. kusur % 100 karşıda. tutanak tuttuk süreç başladı. bakalım ne kadar sürecek ne kadar fiyat çıkacak. tamponu kırmış içindeki artık ne varsa onları da kırmış. değişecek ne var ne yok. çok şükür en azından tamponda var ne varsa.

WhatsApp-Image-2021-12-19-at-22.02.51f36d4f1750f314c7.jpg

mümkün olduğunca araçlarınızı daha güvenli yerlere park etmenizi tavsiye ederim. gerçi başa gelecek olduktan sonra rüzgar çıkar yine bir şey getirip araca çarpar o konuda bir şey yok yapacak. bununla geçmiş olsun dedik. Allah daha beterinden herkesi saklasın.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Cenk hocam çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Büyükşehirlerin malesef en büyük sorunlarından birisi park problemleri... Keşke şöyle geniş geniş alanlara park edebilsek...

• Beğen
Tepkiler: cenk artem

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Cenk hocam çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Büyükşehirlerin malesef en büyük sorunlarından birisi park problemleri... Keşke şöyle geniş geniş alanlara park edebilsek...
teşekkür ederim amin cümlemizi inşallah. park alanı geniş de olsa dikkatsizlik olduğu müddetçe kaza kaçınılmaz oluyor.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun... Umarım fazla bir kayıt çıkmadan çözülür.. :(

• Beğen

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun... Umarım fazla bir kayıt çıkmadan çözülür.. :(
teşekkür ederim. emin değilim ama en az 4-5 bin tahmini bir rakam çıkar diye düşünüyorum. durduk yere tramer işlenmiş oldu aracıma. karşı sigorta ödeyecek de olsa kayıt benim aracıma çıkacak. sonuç ne olur şimdilik ben de bilmiyorum.

• Üzgün
Tepkiler: 06Berkay

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun Cenk arkadaşım.
Bununla savmış ol. Allah beterinden saklasın. 🙏

• Beğen

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun...Rabbim daha büyüklerinden korusun...

• Beğen

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun Cenk arkadaşım.
Bununla savmış ol. Allah beterinden saklasın. 🙏
Sağ olun, çok teşekkür ederim. ben de daha büyüğü inşallah böyle çıkmıştır diye düşünüyorum. Allah hiç kimseye kaza bela vermesin.

• Beğen
Tepkiler: Guven

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam geçmiş olsun.. kaskonuz varsa, aracı kaskodan yaptırıp karşı tarafa rücu ettirin. Hem çok daha hızlı olur, hem de orijinal parça kullanılacağı için gönlünüz rahat olur.