Tek tırnaklımı yoksa çift tırnaklı bujimi???

serefbalcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tırnak sayısı arttıkça yakıt artar demişsiniz ancak bu yorumunuz bence yanlış.:(Çunkü tırnak sayısı ne kadar artarsa artsın sadece bir tırnak ateşlemeyi yapar.Bosch un geliştirdiği bu 4 tırnaklı bujilerde de amaç yakıtı maximum oranda yakıp daha fazla verim elde edip aracın çok da az olsa daha az yakmasını sağlamaktır.Saygılar..
Salim Abi'ye katılıyorum..Zaten benim bildiğim kadarı ile tırnak sayısı arttıkça yakıtta bir miktar maximum seviyeye çıkar..Saygılar..!!

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün yine tekleme yaptı arac.hemde öncekine göre daha kötü yaw.kablolar dandikmidir nedir anlamadımki sinirlendim.bir ii gün daha bakayım durumuna garantideyken iade edip başka marka takayım olmadı eğer alırlarsa tabi:(bu kez hemde güçden düştü araba yaw.inşallah bobini bozmamıştır allah muhafaza.

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buji kablosunu ölçemiyorlarda bobini ölçebiliyolarmı acaba bi sorunu varmı diye???

güven3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bosch süper 4 kullanıyorum herkese tavsiye ederim.

seassoldier1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Salim kardeş senin sonun orjinal kabloya doğru gidiyor.Ayrıca şu 4 lü buji saçmalığından uzak durun yaw.

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni taktığım kablo çok sorunsuz çalışıyodu.ancak klimayı açınca araçda hantallaşma oldu gaza yüklenincede tekleme.ışıklarda durdum kalkmak isterken stop etti.çalıştırdım devir saati kendiliğinden yükseldi düştü.sonra sürmeye başladım kesik kesik gaz yedi araç güçten düştü.drduğum zaman baktımki devir saati sürekli 500-1000 devir yükseliyo düşüyo.gaza bastım biraz yükselttim devviri normale döndü.fakat artık hep aynısını yapıyo.kablodanmı yine sorun ne dersiniz?Acaba klima çok elektrik çekip kabloları bozuyo olabilirmi?

Son düzenleme:

seassoldier1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bobini bozmuş olmayasın bu yeni kablolarla?klima bendede kalkarken resmen eziyet lpg de.aracı birde benzinde sür bakalım aynısını yapacakmı yapmazsa büyük ihtimalle kablodandır yine.nası olsa yeni garantidedir ver başka bitane al.ama bu kadar çabuk bozulmasıda tuhaf.dediğim gibi orjinal kablo görünüyor sana.

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekin abi orjinalinin sorunu çözeceğine emin değilim.üstelik 397 ytl dediler sonra 320 ytl ye indiler.bu üzerindekide 2.sınıf GM piyasada 95 ytl ye satılıyodu 65 ytl ye aldım.Kimisi beru marka diyo kimisi doduco diyo afedersiniz elinde ne mal varsa herkes onu övüp olmayanına mok atıyo.işin içinden nası çıkacam anlamadım.acaba bujilerlede alakalı olabilirmi bilmiyorum.şeytan diyoki git yeniden platin tek tırnak buji tak ama habire masraf ediyorum sorun çözülmüyo abi kısa süre gitti işte ağzımıza bi parmak bal çalar gibi.klimayı açmasam hiç dert yoktu ne güzel.offf of.

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sen kimseye bakma GM tek tırnak buji tak..Sorun Sıkıntı yok..
Aracın orjinali çift tırnak buji ama:(performansda düşüş yaşanır tek tırnak takarsam.yakıtıda artabilir.