tavandaki led tam sönmüyor.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Akü bitmez. Kapıyı kilitlersen tam söner.
Arada elektronik gecikme devresi olduğu için sızdırıyor,
normal ampül takılıyken de okadar akım geçer ordan ama normal ampülü yanmadığı için sen farketmiyorsun.
Bütün Astralar aynı şekilde aracında sorun yok..

Aynısı bende de oluyor MOKIA arkadaşıım dogru diyor. kapıları kilitleyince tam anlamı ile sönüyor. yada arabanın üzerinde anahtar yokken böylece aküye hiç bir etkileşim olmuyor.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsedilen sızıntı akımı Cengiz'inde dediği gibi timer devresinin transistöründen akan akım ve 1-2 miliamper düzeyinde var-yok.Yani aküyü uçları boş bırak yine okadar boşalır gibi birşey kabaca.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bahsedilen sızıntı akımı Cengiz'inde dediği gibi timer devresinin transistöründen akan akım ve 1-2 miliamper düzeyinde var-yok.Yani aküyü uçları boş bırak yine okadar boşalır gibi birşey kabaca.
Emre abim detaylı açıklamış zaten, LED ler miniamper düzeyindeki akımlarda çalışan elemanlar oldukları için (10mA ile 20mA arası değişir modele göre) mikro amper düzeyinde de karanlıkta görülebilecek ışık saçar. Arka taraftaki lambaları da açarsanız öndeki söner, arkadakileri kapatırsanız öndeki yanar. herkeste böyle bu durum...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
araya direnç atarsanız söner

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Direnci büyük tutunca söner ama o zaman da yandığında parlaklığından kaybeder. Seçim sizin...

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de o şekilde oluyordu bende ortaya bir tane mtech marka beyaz yanan park ampullerinden taktım sorun kalmadı şimdi yavaşça sönüyor ve hiç açık kalmıyor...

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
iki yıldır bu şekilde kullanıyorum,mutluyum :)