Taşın Üstünden Geçtim! Opel Corsa C

opelc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Arkadaşlar pazartesi günü Opel Corsa C Elegance 2002 model otomatik vites 85.000 de temiz bir araba aldık
Çarşamba günü evimizin yakınında bulunan boş bir arazide arabayı tanıtık.Biraz antreman yaptık :bir: :maden:

Bugün gene arabayla biraz pratik yapalım diye arabayı sahipsiz apartmanımızın, otopark diye adı geçen iğrenç yerden çıkardım. :mad: Arabayı boş arazide biraz sürdük.
Tekrar garaja girerken 10-15 cm yüksekliğinde bir taşın üzerinden geçtim ve ön tampona bir şey oldu diye çok korktum.Sonuçta ilk arabamız ve biraz acemiyim.Arabayı park moduna aldım ve eğilip altına ve tapon da soyuk,kırılma vs. var mı baktım.Bir şey yok gibi.Cumartesi kontrol için yetkili servise götüreceğiz.Bir şey yok gibi ama bundan dolayı bugün moralim çok bozuldu...

Bugün bahçeyi taşlardan ve çöplerden temizledim.Komşular laftan anlamıyor ki birşey atmasınlar....

Son düzenleme:

uslanmaz1991

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Arkadaşlar pazartesi günü Opel Corsa C Elegance 2002 model otomatik vites 85.000 de temiz bir araba aldık
Çarşamba günü evimizin yakınında bulunan boş bir arazide arabayı tanıtık.Biraz antreman yaptık :bir: :maden:

Bugün gene arabayla biraz pratik yapalım diye arabayı sahipsiz apartmanımızın, otopark diye adı geçen iğrenç yerden çıkardım. :mad: Arabayı boş arazide biraz sürdük.
Tekrar garaja girerken 10-15 cm yüksekliğinde bir taşın üzerinden geçtim ve ön tampona bir şey çok korktum.Sonuçta ilk arabamız ve biraz acemiyim.Arabayı park moduna aldım ve eğilip altına baktım.Birşey yok gibi.Cumartesi yetkili servise götüreceğiz.Birşey yok gibi ama bundan dolayı bugün moralim çok bozuldu...

Bugün bahçeyi taşlardan ve çöplerden temizledim.Komşular laftan anlamıyor ki birşey atmasınlar....

servis niye ki ?

uslanmaz1991

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı yeni aldığımız için bi bakım yaptıralım dedik.Hemde taşın üstünden geçtiğim için bi sıkıntı var mı yok mu öğrenmiş olurum...
opel servisleri paracı .taştan dolayı sıkıntı yoktur. sanmıyorum. ama bakım şart yğ,su ön takım ,lastik . aracı görmediğimden ve problem var mı bikmediğimden sen bilirsin diyeceğim

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hicbir sikinti olmaz en fazla muhafazayi surtmussundur 10 15 cm yukseklik sayilmaz . Servise gitme paran bosa gider yedek parca alirken internetten fiyatina bak karsilastir pahali olursa guvenilir siteden al adam gibi bir ustaya taktir . ( Hocam şahin dogan ustalarindan uzak dur opel hassas araba kasaplara kuzuyu emanet etme ! )

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu biraz denk gelmiş bende sıkıntımı paylaşayım..

biraz önce parkettigim bi yerden cıkarken önce geri manevra yaptım sonra ileri cıkacakken megerse kaldırım varmış aracın önünde görünmeyen.. 1de gaza bastıgım gibi sag ön tekerim hızla çarpıp geri sektim. aracta bişey yok ancak jant yamulmuş yada bijonlarda bi sıkıntı olmuşmudur sizce arkadaslar?

bu arada lastiklerim 40 yanak :(

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Cok yuksek bir hiz degil ama jantlardan ziyade on duzende sikinti olabilir bakmak lazim bir test edin derim.

opelc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servise gitmeyeceğim bir tanıdığımızın önerdiği özel servis var oraya gideceğim.Yetkili servis adamı yoluyormuş.İlk arabamız ve yağına,suyuna baksınlar.Hemde tanışmış oluruz. :)

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servise gitmeyeceğim bir tanıdığımızın önerdiği özel servis var oraya gideceğim.Yetkili servis adamı yoluyormuş.İlk arabamız ve yağına,suyuna baksınlar.Hemde tanışmış oluruz. :)

Ankara'da forumun sponsorları var. Ayrıca arkadaşlardan da fikir al gideceğin servis için.

Yeni aracında Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

opelc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da forumun sponsorları var. Ayrıca arkadaşlardan da fikir al gideceğin servis için.

Yeni aracında Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Amin. Teşekkür ederim.Şuan için Konya dayım...