Servis Maceram

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar  cumartesi günü    abs  nin devreye girdiği  bir  fren sonrası      ekranda    arabanızı en yakın zamanda  servise  götürün demesi üzerine    arabayı servis  götürmeye  karar verdim    dün  izmir  surtaş 'ın internet sitesinden    servis  talep  formu yazdım    sabah müşteri hizmetlerinden aradılar    13:30 için  randevu aldım  13:20 gibi  surtaş servise  gittim  içeri girince  murat isimli bir  arkadaş beni karşıladı  arabamın sorununu not  etti  teknik elemanların  13:30 da  başlıyacağını bilgilendirdi  bekleme salonuna  geçtim  10-15  dakika sonra  güntekin ( yanlış hatırlamıyorum işallah ismini )    usta geldi    marhabalaştık  sorunu ona da  anlattım      aracı    cihaza  bağlıyacağını söyledi      ben bekleme  salonuna geçtim        br süre sonra  tekrar geldi    aracın cihazda  herhangi bir ikaz vermediğini söyledi  bazen bu tip  yazılımsal hatalar olabileceğini söyledi  araçta  eğer  tekrar  benzer bir durum olursa    aracın bunu hafızaya alacağını  söyledi  o  an hafızada  bir  şey  görünmiyormuş  sonrasında  astranın bu ara  kronik sorunları olduğunu  istersem  kayıt  açıp    bir kampanyası olup olmadığını  incelemek istediğini söyledi      arabamda  2  adet  kampanya çıktı  biri meşhur  fren müşrü  bir de  geçen akü ile  ilgili paylaşılan bir kampanya var idi  o    bunları  da  hallettikten sonra  araçta  yazılım ihtiyacı olup olmaığını kontrol etmek için  güvenlik şifresi sitedi  motor ile ilgili güncellem  varmış  o yüklendi  şansıman  güncellem istemiyor  muş    daha  sonra  beni  arabanın yanına  çağırıp yaptıklarını  tek tek anlattı  arabayla ilgili başka bir sorunum  olup olmaığını  sordu    sonrasında  eğer  vaktim varsa  arabayı  yıkatıp vereceğini söyledi      kabul edip teşşekkür ettim    15  dakika sonra  arabam  pırıl pırıl yıkanmış    ek olarka  jantlar  ve  motor  temizlenmiş ve  lastiklere  nitro  basılmış olarak  geldi 

opel surtaştaki servis hizmetinden    ve  müşteri ile ilgilenmeden açıkçası çok memnun  kaldım sonrasında  biraz  sohbet  etme  imkanımız  oldu  siteden    bulduğumu    o yüzden geldiğimi  sitede  önerildiğini söyledim      o da  eğer    forum vasıtası ile  gelinirse  ellerinden geldiğince  ilgi  alaka  göstereceklerini  söylediler  bende  bu hizmeti  ve memnuniyeti  izni olursa  akşam  paylaşmak istediğimi  belirttim  reklam gibi olmasında  çekindiğini  söyledi 
ben  müşteri  yorumu olduğu  için  böyle  bir  anlaşılma  olmıyacağını düşündüm  buaradan    kaliteli ve güzel hizmet için  teşekkür  ediyorum  2.5  saat  kadar  sürdü işlemelr  ama  beklediğime değdi 

bor  katkısı hakkında    yorum almak istedim      düük kilometrelerde    önermediğini  km yükseklikçe  yapılabileceğini belirtti 

ayrıca  arabama  karter  koruma  önerdi      motor üzerinde  göstererek  motor  ve  turbonun altının  boş olduğunu gördüm    100  tl  işçilik dahil fiyatı varmış  ayrıca  surtaşta  pasta cila  +  boya koruma  + motor  koruma  içinde  kampanya  yaptıklarını    ve  250  tl olduğunu  söylediler  fiyat  araştıracağımı    söyledim

sizce  motor koruma  pasta cila  boya koruma    karter  koruma  350  tl ye  fiyatı uygunmu?  bu konuda  yardımcı olabilirseniz  sevinirim 

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Servis Maceram

memnun kaldığınız servisleri belirtebilirsiniz bunda bir sıkıntı yok
aracınızla güzel bir şekilde ilgilenmeleri gerçekten sevindirici, önemli olan memnun kalmış olmanız
karter koruma nolur nolmaz diye gerekli bence artı pasta cila motor koruma verilen fiyat iyi bence

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

karter korumanın  bir dezavantajı varmı peki ? 

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Bu memnuniyeti sağladıkları için ilgili servisi ve çalışanlarını kutluyorum.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

doctormurat link' Alıntı:
karter korumanın  bir dezavantajı varmı peki ?  

Karter korumanın bir devantajı var:

Motor bloğunun, aracın şasisine oturduğu paneldeki kulakçıkların malzeme mukavemeti biraz zayıf yapılmakta. Bunun nedeni ise kaza anında motor bloğunun sürücü kabini içerisine doğru hareket etmemesi, bu kulakçıkların kırılarak motor bloğunun yere düşmesini sağlamaktır.

Fakat biz karter koruma taktırarak bu düşmeyi engellemekteyiz.

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

fiyat güzel  greatt

inferno1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de karter korumayı Gedizlerde 100 TL'ye yaptırmıştım aracımı teslim almadan önce..Boya+motor korumayı ise Meguiar's Kızıltoprakta 275'e yaptırdım indirimli..Eğer işçiliklerinin iyi olacağını düşünüyorsanız fiyat normal...

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yazılıma ihtiyacı olup olmadığını öğrenmek için güvenlik şifresi istedi demişsiniz. sizden mi istedi bu şifreyi? nedir bu şifre?

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arabayı alınca  card  gibi birşey veriyorlar    kağıttan  onun üzerinde  yazıyor  bende  ilk güvenlik şifresi  varmı diyince  o ne dedim  anlamadım  sonra  ruhsatın olduğu    cüzdanı  karıştırırken bulduk 

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

doctormurat link' Alıntı:
arabayı alınca  card  gibi birşey veriyorlar    kağıttan  onun üzerinde  yazıyor  bende  ilk güvenlik şifresi  varmı diyince  o ne dedim  anlamadım  sonra  ruhsatın olduğu    cüzdanı  karıştırırken bulduk 

ben de daha önce bir kez güncelleme yapıldı ama öyle bir şifre istenmedi