Tarih göstergesi

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Opel aracımda orjinal teyp vardı, bunun yerine yeni bir teyp aldım ve takdırdım,yol bilgi ekranında saat sıcaklık görünüyor, fakat tarih görünmüyor, dikkatimi çeken ise şudur, teyp kapatınca tarih çıkıyor, açınca kayboluyor, konu hakkındaki görüş ve yorumlarınızı rica ediyorum. Ne yapmam veya yaptırmam gerekiyor.

Can_211

Kayıtlı Kullanıcı
25-Erzurum
Siteyi ziyaret et
Profilinizdeki araç için yazmışsınız herhalde.Benim bildiğim benim imzamdaki araçta ise tarih gösterme şekli sizin yazdığınız gibidir.Kontak yarım açılınca tarih çıkar ve kaybolur aracı kontak kapatıncada belli bir saniye gösterir sonrasında kaybolur. Yani opellerde demek ki hep böyle yani bir ayarı falan yoktur bence opeller öyle tarih kontak açılınca ve kapanınca belli bir saniye için de gösterir ve kaybolur.En azından benim imzamdaki araçta öyle.Sizinki de muhtemelen öyledir.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b lerde orjinal teyp takılı iken ve açıkken tarih kısmı kaybolur ,bu bölümde radyoda ise rds vs. kasette ise kaset yönü vs. bilgisi yer alır ancak ses açma tuşuna basılarak teyp kapandığında ise tarh ekranı belirir hatırladığım kadarı ile orjinali budur.

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyibin arkasındaki otomatik anten kablosu olan mavi kabloyu kesin düzelir.