Tampondaki Çizikler

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınız için teşekkürler. Dediğiniz gibi daha önce sormuştum ama kaportacı yapacak birşey yok ya değişmesi lazım yada boyarız ama tam rengini tutturamayız demişti. Galiba daha iyi bir usta bu işi yapabilir.
Saygılar...
sonradan yapilma kesinlikle belli olur adam dogru söylemis.ama su anki kadar kötü görünmez.yakindan bakinca belli olur.en yakin tonu tutturursa pek sorun olmaz.yada komple boyicak o bölümü.

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
sonradan yapilma kesinlikle belli olur adam dogru söylemis.ama su anki kadar kötü görünmez.yakindan bakinca belli olur.en yakin tonu tutturursa pek sorun olmaz.yada komple boyicak o bölümü.

Ben de böyle düşünüyorum en mantıklısı sadece oranın değil diğer çıtaların da tamamen boyanması olacak. Hem onlarda da abartılmayacak olsada çizikler var.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapıda aracının boya kodu var sanayiide boya satıcıları tüp içine belirttiğin boya kodunda dolum yapabiliyorlar. birde fırça alırsan kendin aracına rötüş yapabilirsin üzerine de hafif bir pasta cila uygulaması yaparsan boyacının yapacağından daha güzel birşey yapmış olursun

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Komple boyatmak en iyisi boya kodu var tutar renk ama sonra yine biri gelip sürter.