Tam gaz ya da yüksek devirde aracı yolda zor tutma

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Senin aracının yürüyen aksamınla ilgili olabilir benimde tigram var aracım tüpsüz ve yaşının en temizlerinden 4 yıldır kullanıyorum açıkcası öyle bir deneyim daha yaşamadım arabaya dip gaz yapınca koltuğa yapışıyorum ama öyle bir durum yaşamadım ben.

Çok ilginç ya. Yürüyen aksamda sorun olsa yüksek hızda da sıkıntı olur diye düşünüyorum ama 180'e bile vurdum sorun yok. Ben bi bayram sonrası neyi varsa baktırayım alt takıma. :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Gerçekten çok ilginç bir durum. Allah kolaylık versin.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet tam da sizin bahsettiğiniz şey oluyor diyebilirim, benden daha güzel tarif ettiniz :D O halde yukarıda bahsedilen parçalarda sorun yoksa aracın normal yapısı mı bu şekilde diyebiliriz?

Aracınıza uygun kule gergisi ve orjinal yay varsa spor yay takarak bu sorunu belirgin şekilde aşabileceğiniz teorik olarak biliniyor, pratikte işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum :)

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Aracınıza uygun kule gergisi ve orjinal yay varsa spor yay takarak bu sorunu belirgin şekilde aşabileceğiniz teorik olarak biliniyor, pratikte işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum :)

Yay konusunda sıkıntı yok bulur alırım ancak kule gergisi konusunda sıkıntı var. Bayağı bir aradım bulamadım :D Hele ki arka kule gergisi mümkün değil bulunmuyor.