stopları karartma

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ya sizin yaptıklarınz şu astranın yeni tiplerinde olan gibi olmamış sanki öyle nasıl yapabilirim??

NoBLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aseton cıkarır

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasalar niye boyuyosunuz stoplari gidin 25 ytl ye film cektirin hem mat olmaz hemde boyayla falan ugrasmazsiniz... ben arka sinyallere film cektirdim cok guzel oldu herkese tavsiye ederim...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan g ve pharuck isimli arkadaşların gönderdiği resimlerdekiler gerçekten güzel.o şekilde parlak olursa bende yapmayı düşünüyorum.hasan arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim..sanırım onunda yan taraflar kırmızıydı?

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün gittim ufak tüp motip marka boyadan aldım ama güvenemediğim için ilk önce plastik saydan bi cisimde denedim kuruduğunda mat olduğunu gördüm hiç güzel bi malzeme değil.birşeye benzemiyo yani.

Kutlu26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bence boya falan yapma her yerine aynı miktarda boya atamazsın reklamcılarda transparan siyah folyolar war onlardan yaptır ben öle yaptırdım harika oldu bence

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
ya bu stoplara film çekmiyolar mı? benim bildiğim filmle karartılıyor

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bence boya falan yapma her yerine aynı miktarda boya atamazsın reklamcılarda transparan siyah folyolar war onlardan yaptır ben öle yaptırdım harika oldu bence

resimler varsa eklermisin.birde benimki corsa olduğu için bi eğim var stoplarda folyo nasıl uygulanabilir katlanma yapmaz mı?