stopları karartma

aysant_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
apachı işi olmasın hocam bırak boyayı corabu dantelı njoy stop al cıkmacıan!:..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece stop boyama apachimsi ama 3kat atarsan astra g için konuşuyorum çok tatlı oluyor.geçici bir çözüm için ideal bana kalırsa.ben memnunum....

aysant_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben birtane stopu boyanmış alman astrası görmedim o yüzden buna özentilik diye bilirsin ama zevk meselesi işte sennkide sana göre güsel

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e sen de istnbuldasın ben sürü sepet kırmızı stoplu astra gördüm.siyah boyayan pek yok ama kırmızı boyalı çok görüyorum.e5te caddede.nişantaşı we etilerde ise doğru düzgün astra bile görmüyorum:)

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
etilerde stopları siyah boyalı bi astra f var:) plakasıda NGG 75..f kasa ama idare edicen artık dewilking:)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aahahha:) gördüğüm zaman artık bikaç selektör atarım.hem plakanı da aldım:p faça astra g vd 9389'a dikkat diyim bende...

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aksaray dan almış olduğum stop boyasıyla boyadım. büyük tüpü tamamen bitirdim. bu hali aldı.eski ve boyanmış hali.
dsc04797mp3.jpg
http://img266.imageshack.us/my.php?image=dsc04797mp3.jpg

Son düzenleme:

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa boyandıktan sonra stoplar mat gözüküyor.ilk baştan beri düşünüyordum ama artık iyice canımı sıkıyor.acaba pasta-cila sırasında stoplara da cila attırsam bir çözüm olabilir mi arkadaşlar...

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler ne güzel ledli veya baska çeşit stoplar var hem ucuz hemde sıkıntı cekmezsınız burda bırısı stopları siyah olsun diye iice bi boyamıs cocugun babası konyaya gitmiş gece tabi stoplar belli olmadıgından arkadan vurmuslar bence 2.el uygun stoplar var ben onları tavsiye ederim bende çok düşündüm boyamayı ama 150 ytl siyah taban stop aldım gayette menunum hemde arabanın havasını degiştiriyo...

netses

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa boyandıktan sonra stoplar mat gözüküyor.ilk baştan beri düşünüyordum ama artık iyice canımı sıkıyor.acaba pasta-cila sırasında stoplara da cila attırsam bir çözüm olabilir mi arkadaşlar...

ben tek kat attım parlak şu an
daha öncew 2 kat attım mat olmuştu bingosille silip çıkardım
derici arkadaşın yaptığıda mat olmuş sanırım mat inanın hiç hoş durmuyo yapılmasa daha iyi bence
bence koyu renk yapmak istiyorsanız şöyle yapın tekkat atın ama spreyi akmayacak kadar çok sıkın