Sprintbooster hakkında

cgrkzl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi forumlar arkadaşlar

sprintbooster kullanan varmı memnunmu astra j 1.4t 140hp aut. için denemek istiyorum taktırıcam büyük ihtimal ama sizlerinde bi fikrini almak istedim :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Anlamsız şekilde taktıranlar savunuyor. Şimdi elektronik gaz pedalının arasına takıyorsun. Ben olsam bu ürün yerine gaza daha sert basarım ama fark olduğunu iddia edenler de çok. Mantıklı bir açıklaması yok, sanırsam psikolojik. O fiyata bence değmez.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aletin yaptığı işi farklı bir şekilde etap aracına uyguladım ve pilot farkı olduğunu söylüyordu.Tabi bu aletten haberim yoktu açıkçası.Sadece ilk kalkış ve ara çıkışlarda saniyenin altında bir iyileştirmesi var.(yaptığım uygulamadan bahsediyorum)
Ama gündelik kullanımda aracın bu tür dinamiklerini değiştirmek taraftarı değilim.İlleki birşeyler yapayım düşüncesi var ise soft bir yazılım yaptırmak daha doğru karar olur.
Çünki bu alet muhtemelen gaz pedalı konumunu çok kısa bir süre için olduğundan fazla göstererek çıkışı oluşturuyor ki bu da motor ve otomatik vites kutuları için gereksiz macera.Her pedala basışının sert ve daha dip noktada başladığını düşün.Her gaza basışta bu kısa deparı araca yaşatmak gereksiz bence.Çalışma prensibi hakkında farklı birşey varmıdır bilemiyorum , zira kendi sitesi çok açık değil.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar para verilecekse yazılım yaptırın derim hiç olmazsa gerçekten gücü hissedersiniz

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performans için yapabileceğiniz en iyi şey yazılımdır. Dılerseniz 0532 717 72 78 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

DanqerousMan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelastrajteam.com
iyi forumlar arkadaşlar

sprintbooster kullanan varmı memnunmu astra j 1.4t 140hp aut. için denemek istiyorum taktırıcam büyük ihtimal ama sizlerinde bi fikrini almak istedim :)

pedal boxla bırlıkte yapıldıgı zaman gercekten cok etkılı oluyo
ben kendı 1.3 dızel aracımda sprınt ve pedal boxla denedım gercekten cok ama cok etkılı bunu hıssedebılıosunuz ;) ama bunlardan daha zıyade aracınıza yazılım yaptırmanızı tavsıye ederım

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pedal boxla bırlıkte yapıldıgı zaman gercekten cok etkılı oluyo

ben kendı 1.3 dızel aracımda sprınt ve pedal boxla denedım gercekten cok ama cok etkılı bunu hıssedebılıosunuz ;) ama bunlardan daha zıyade aracınıza yazılım yaptırmanızı tavsıye ederım

Iyide pedal box ve sprint booster aynı şeyler. Sadece isimleri farklı aracınıza ikisini birden basıl taktınız ben onu çok merak ediyorum.

iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ikisinide aynı anda kullandım demiyor arkadaş sadece 2 sinide denedim diyor. birde pedal commander var bunlara istinaden