Sonunda buldum.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar uzun süredir astra cosmo almaya çalışıyorum sonunda bir araç buldum ama sizinde fikirlerinizi almak istiyorum

2006 1.6 twinport cosmo düz vites ..araçta ilaveten cosmo ve xenon paket var..xenon paket(xenon far,far yıkama,hız sabitleme)
cosmo paket(elektrikli katlanır aynalar,park sensörleri,lastik basınç göstergesi).
araç moonland gri(füme) renginde..üzerindeki jantlar orjinal opc jantıdır.. araçta esp de var. 40 binde değişen boya hiçbirşey yok. 1 cm bile boya yok. bu araç kaça alınır arkadaşlar 31 civarı istiyor ama 30 a alınacak belki biraz daha aşağısına ne dersiniz yorumlarınız lütfen

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
36.800 ytl+1850+cosmo paket fiyatını eklersen : sıfırı 2008 model 40 bin ytl'ye gelir
30 bin bu verilere göre iyi bence alınır

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
36.800 ytl+1850+cosmo paket fiyatını eklersen : sıfırı 2008 model 40 bin ytl'ye gelir
30 bin bu verilere göre iyi bence alınır

araç:36.842 + IDS plas: 2.157 + metalik renk:806 + Xenon paket:1.857=41.656
2008 lerde yok ama birde cosmo paket var.
28 29 a dizel var diyor arkadaslar ben neden bulamıyorum anlamadım.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar lpg varken birisi bana donanımsız dizel araba almanın mantığını anlatır mı???

yalçın hocam bence normal gibi fiyat yani ucuz değil ama pahalıda değil..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökhan haklı olabilirsin ama bütün kullanıcılar bu düşüncede olmayabilir.kimisi dizeli sever kimi benzinden vazgeçemez kimisi lpg den korkar.yani gaz falan durumları.tabi bu psikolojik birazda...
yalçın abi fiyat normal gibi görünüyor çok beğendiysen al gitsin derim sıkışmıyorsan.bu arada hayırdır hondandan memnun değil misin?

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar lpg varken birisi bana donanımsız dizel araba almanın mantığını anlatır mı???

yalçın hocam bence normal gibi fiyat yani ucuz değil ama pahalıda değil..
ben anlatıyım arkadaşım benim astrada lpg li ve oturduğum binanın altında 20 - 25 arabalık kapalı otopark var ve yeni alınan kararla lpg li araç koyamıyoruz dışarıda park etmek istemiyorum mecburen dizel yani o yüzden aracım şu an satılık

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan adın çıkmış senin:) Tüplü Gökhan diyorlarmış:p ..

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
desinler bırak :) ben cibimi bilirim.. Murat bey sizin durum farklı ama ben sırf garaja koyamıyorum diye km başı daha fazla para ödeyemezdim:) durum farkı sanırım buda

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 dizeller sanırım 170 ykr civarı yakıyor. aracın sahibi öğretmen uzun yolda sabit hızla 5.2 civarı yaktı diyor. ikinci yol bil. karışık 6.2 diyor bu durumda dizelin çok bir avantajı kalmıyor gibi. Şimdi benim takıldığım 28 29 dizel var diyorlar ben bulamadım ama