sizce?????OPEL MI YOKSA HYUNDAİ Mİ?

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapma hocam ya...

gslibugra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim düşüncem araç herşeyden önce güven vermeli. Ben Hyundai Getz gibi bi araçtan o güveni bekleyemeyeceğim için astra olurdu sanırım. Ayrıca araç alırken amaç önemli o yüzden sınıflara ayrılmış

ayykut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana göre aracı nasıl kullanıcağına bağlı , tamam astra iyidir , getz e göre süper olabilir ama getz kesinlikle çok ekonomik bi araç ,

ben 6 ayda öğrenci halimle 25000 km yapan biri olarak bu tercih önüme koyulsa getzi ciddi ciddi düşünürüm..

yigit100

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için sağ olun arkadaşlar alalh razı olsun ya ben astram dan memnunum aradkaş bi boş boğazlık edip bu fikri soktu aklıma sonra gittim bi getz e bindim araba çekçten felan düşmüyor ama sanki virajlarda yığılıyormuş gibi yığılmayı bırak az daha gazı yoklasan takla pozisyonu olucak o durum yani ama ben opelimde öyle birşey göremedimm hepinzi yorumları için sağ olun ellerinze sağlık..

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
getz yerine 1997 accent i tercih ederdim inan, hiç diilse accent in parçası ucuz,,,
Getzle Bence Astra Bir tutulamaz,, ASTRA, o arkadaşın bence kıskanmış seni:D:D:D

ekremcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de bu ayın başında 2004 astra njoy aldım. bana da çok söylendiler o paraya güzel bi dizel fiesta alabilirsin diye... fiestanın birine oturdum kapıyı kapatırken çıt diye bi ses emektar broadwayimden farkı yok :) astramın maşallahı var kapılar güp güp :) amacım fiesta'ları ya da getz'leri kötülemek değil ama astra apayrı bir güven veriyor, kullanmak ta keyifli yakıtı da çok fazla değil... ben tercihlerimizin doğru olduğuna inanıyorum...

kazasız belasız keyifli sürüşler

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Corsa kullanıyorum eşimin Getz i vardı.Evlenince getz i sattık.Çünkü Eşim de farkı gördü :) Getz in Süspansiyonları fayton gibi yaylanarak gidiyorsun, virajlarda yatacak gibi oluyor , yakıtı normal kabul edebilirsin ama teneke gibi sacı var ve güven vermiyor.

airbus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kıyaslama bile düşünülemez,
Opel nire Hyundai nire..
Opel e devam