sizce?????OPEL MI YOKSA HYUNDAİ Mİ?

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa ile karşılaştırılsa tamam da.. Getz ile Astra arasında hiç birşey yoksa bile segment farkı var..

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
getz kullandım.. sadece yakıtı uygun, 0.10 ils 0,12 YKR yakar ama başkada bir avantajı yok.. Opelin konforunun, güvenliğinin, yol tutuşunun yanından dahi geçmez.. Deneme sürüşü yaptıysan görmüşündür zaten.

yigit100

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manisada trafik nasıl olur bilmem... ama fazla yakıt harcamıyosan, zevk için aldıysan opel tabiki mantıklı, getz 2007 model ve dizel olmasıyla daha avantajlı tabi ama dediğim gibi zevk meselesi.. senin araç dıştan güzel duruyo, özündede iyiyse bence astrayı aldığın daha iyi olmuş.. tahminim, getz e göre güvenlik ve yoltutuş falanda çok daha iyidir astranın, ayrıca genişlik, bagaj falan..yüreğini ferah tut, senin derdini anladım ben kazıklanmış mı oluyorum diosun içinden :) çok karda deilsin tabi ama bi yerden kazanıosan bi yerden kaybetcen bu iş böle.. bence bu aracı tertemiz tut 2009 dada yeni kasa astralar gelirken,uygun fiyata bi dizel astra H al olayı bitir..

inşallah bakalım benim düşüncem de öyle 0 almayı düşünüyorum astra sedan cdti çok güzel 38 milyar dediler az daha zıplıcaktımmm:D

yigit100

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarnız için teşekkürler arkadaşlarr HEP OPEL HEP OPEL

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Getz kullanmış bir insan olarak tek diyeceğim laf uçan bir tenekedir. Astraya bindikten sonra dumur oldum. Park yeri biraz meyilli ise kapıyı itip açması bile çok zor oluyor. Anlayacağın aracın kapıları ağır yani acayip bir kaporta var. Getz palio vs. hepsi kağıt gibiler.

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her türlü astra

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım Opel almakla çok iyi yapmışsın. Arkadaşların da dediği gibi farklı sınıfların arabaları, kıyaslama yapılamaz. Yalmız bir yalnışını düzeltmek istiyorum opel GM firması altında bir amerikan otomobilidir alman değil.
Benimde merak ettiğim birşey var. Bildiğim kadarıyla getz 1000 kg üstünde ve yakıt sarfıyatı da az deniyor bana çok saçma geliyor. Bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

csc0086smallnf6.jpg

Ahmet Altınçubuk