Sifir km opel tercİhİ?

keremg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. 2007 model OPEL Astra 1.3 CDTI Enjoy sport Easytronic aracım var 101.000 KM'de boyasız-değişensiz. Aracımı Sıfır km yeni Opel Astra 1.6 benzinli ile değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce aracımı 2015 model Astra ile değiştirmeli miyim yoksa yeni kasa astrayı beklemeli miyim ? Şuan ki bütçem ile en fazla 52.000 TL verebiliyorum o Yüzden dizel olanını tercih edemiyorum.

Ek olarak: Opel bayisinde aracıma takas fiyatı olarak ne istemeliyim ve alacağım Aracın fiyatını indirme imkanım olabilir mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şahsen astra ya bayılıyorum hele turbo beslemeli 1,4motor ama işte çok yakması baş belası yeni kasayı şahsen beklemem çünkü yeni kasa demek fiyat demek aracı da alacak isem kasım yada Aralık ayını beklerim o zaman bariz bir şekilde fiyat fark edecektir.

keremg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahsen astra ya bayılıyorum hele turbo beslemeli 1,4motor ama işte çok yakması baş belası yeni kasayı şahsen beklemem çünkü yeni kasa demek fiyat demek aracı da alacak isem kasım yada Aralık ayını beklerim o zaman bariz bir şekilde fiyat fark edecektir.

Şuan kampanya var galiba 1.6 motorun fiyatı 61.000 liradan 51.000 liraya düşmüş opelin internet sitesinde. Daha fazla düşer mi sizce? Ayrıca takasta aracıma verecekleri fiyat ne olur sizce?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şuan kampanya var galiba 1.6 motorun fiyatı 61.000 liradan 51.000 liraya düşmüş opelin internet sitesinde. Daha fazla düşer mi sizce? Ayrıca takasta aracıma verecekleri fiyat ne olur sizce?

Aracın takas fiyatı konusunda pek bilgim yok. :( ama gerçek olan piyasa değerinden aşağı fiyat verecekleri kesin.

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 degilde 1.4 T olanlarina bakmakta fayda var, 1.6 o kasayi cekmiyor malesef, bir arkadasim 1.6 HB kasa 0 km almisti, o zamanlar baska bir arkadasta 1.6 marea vardi. Ankara kepekli yokusunu marea 5.viteste hizlanarak cikarken Astra 3.vitese kadar dusuyordu. Zaten eleman dayanamayip 2 ay sonra da satti arabayi.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astraya da 1.6 o kasayı çekmiyor damgasını yapıştırdılar ya neyse.yeni kasa 6-7 bin farklı olacaktır hocam.ama şu var edition modelini alaacaksanız yani yeni kasadaki en baz model in adı ne ise o zaman yeni kasa tercih edebilirsiniz diye düşünüyorum.çünkü en düşük fiyat farkı eski ve yeni baz modellerde olur.yeni kasa herşeyiyle yeni alınır bence.
son olarak görsellik olarak şu an ki kasayı daha çok beğendiğimi belirtmek isterim yeni kasa Hyundai kırması gibi olmuş canlı nasıl bilmem görmek lazım

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astraya da 1.6 o kasayı çekmiyor damgasını yapıştırdılar ya neyse.yeni kasa 6-7 bin farklı olacaktır hocam.ama şu var edition modelini alaacaksanız yani yeni kasadaki en baz model in adı ne ise o zaman yeni kasa tercih edebilirsiniz diye düşünüyorum.çünkü en düşük fiyat farkı eski ve yeni baz modellerde olur.yeni kasa herşeyiyle yeni alınır bence.
son olarak görsellik olarak şu an ki kasayı daha çok beğendiğimi belirtmek isterim yeni kasa Hyundai kırması gibi olmuş canlı nasıl bilmem görmek lazım
Sen yakistirma diyebilirsin, cekse bana ne cekmese banane babamin opelimi. 1500 kg lik bir kasa da o motor yetersiz kaliyor, 1.4 T lere diyecek yok. AMAC BİLGİ PAYLASMAK, ALACAK OLAN ARKADAS TEST SURUSU YAPAR DURUMU KENDİ DEGERLENDİRİR. OK

Pltahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen yakistirma diyebilirsin, cekse bana ne cekmese banane babamin opelimi. 1500 kg lik bir kasa da o motor yetersiz kaliyor, 1.4 T lere diyecek yok. AMAC BİLGİ PAYLASMAK, ALACAK OLAN ARKADAS TEST SURUSU YAPAR DURUMU KENDİ DEGERLENDİRİR. OK

Neden bukadar kizdiginizin farkina varamadik. Arkadasimiz Opeli sanki sizin kotu yaptigini soylemis gibi "babamin opelimi" diyorsunuz. Bence biraz sakin olun. Buyuk harfle konusmaniz ve ok demeniz uyemize saygisizliktir lutfen uslubunuzu duzeltin.

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden bukadar kizdiginizin farkina varamadik. Arkadasimiz Opeli sanki sizin kotu yaptigini soylemis gibi "babamin opelimi" diyorsunuz. Bence biraz sakin olun. Buyuk harfle konusmaniz ve ok demeniz uyemize saygisizliktir lutfen uslubunuzu duzeltin.

neden bukadar kizdigimi soyleyim;

"cekmiyor damgasini yapistirdilar ya NEYSE"
neyse ne demek? sana kufrederdim ama hadi neyse mi? cekmiyor diyen benim, haliyle bu tavir da bana.

Simdi buradaki uslubu goren tek benmiyim?
Adil ve yansiz olmak lazim degil mi?

Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyse demekte ters anlasilacak bir durum yok.ama kufur kadar algilamissiniz abartmiyormusunuz gercekten.vectralara hep cekmiyo denildi dogrudur hani D segmenti kasanin yapisi kasli cusseli olusu motoru zorladi.yeni astralar icin test etmis biri olarak o kadar da motor yetmiyor denilmemeli.1.6 lari 200 u rahatlikla geciyor.
O zaman bizden fikir isteyen bu kardesimize 2.0 cdti 1.9 tdi 1.6 t 1.4t gibi araclari onerelim.1.4 t alirsada lpg takmamasini subap yakacagini.burda amac arkadasimiza fikir sunabilmek.
Ilk mesajda arkadasimizin 1.3 gibi opelin en gucsuz motorlu aracini kullandigini goruyorum.yani bunlar benim fikirlerim katilmayabilirsiniz.
Guclu motor evet gucludur ama 1.6 lar da olmuyor cekmiyor dememek lazim sanki.yanlis yonlendirme yapmamak lazim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi