sizce hangisi?

sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    71

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çakma opc ye 77.000 bin isteyen fena ucmus sıfırını bile o fiyata almamıstır

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal opc ye adam 34 bin euro istiyor türk lirası 70 bin tl ye tekabül ediyor ki orjinal opc çakma falan değil resimlere bakarsanız alette 310 kadran var 6 ileri vites var.

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oo ben yokken neler kacirmisim ya :D

arkadaslar guzel yorumlariniz icin cok cok sagolun ..suanlik gonlum passatta ama bakalim ne olacak daha arastirmadayim...adamlari bekletiyorum insallah arkamdan atip tutmuyorlardir :)

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oo ben ykoken neler kacirmisim ya :D

arkadaslar guzel yorumlariniz icin cok cok sagolun ..suanlik gonlum passatta ama bakalim ne olacak daha arastirmadayim...adamlari bekletiyorum insallah arkamdan atip tutmuyorlardir :)

valla arkadaşım türkiyede olsan düşünme passat al derdim ben gts deyince 2.8 sandım 1.9 cdti ise hüç düşünme passat al derdim bana göre 1.9 cdti değmez..

ama şuda var bunu türkiye zihniyetine göre söylüyorum ve pek çok kişide bu zihniyette sana tavsiye vericekdir..

Belçikada opelin durumu nedir konumu nedir ikinci eli yedek parçası servis ağı nedir bunları bilmiyorum belki belçikada vectra passattan daha makbul bir araçdır yani oda olabilir bazı ülkelerde tutmayan beğenilmeyen araçlar modeller başka ülkelerde çok rövaşda olabiliyor..

o yüzden ben sana şunu yada bunu al diyemem...Bana göre Yanlış olur..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam gts i işaretlemiş :)
ne olursa olsun 2.8 opc o fiyata varken gidip 77 bine gene gts alınmaz heleki 1.9 mazotlu araba hiç alınmaz

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ResT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra Gts...Bizim köşede duruyodu bugün bi tane nasıl döndüm hatırlamıyorum kitlenmişim hafif modlamışlar çok aşırı tatlıydı. =))
kişisel fikrim olarak paylaştığım için passat makam aracı uzun yol aracı ama şehir içi kullanımda çok sıkıntılı bi araç kaldı ki ağır ve hantallığıda bunun yanında cabası
ikisininde dezavantajı olarak vectranın üretimine son verilmesi passat'ınsa yeni kasasının çıkması ikisinide olumsuz kılıyor bence.
Son olarak türkiye için passat'ın artık şahinin lüks versiyonu bi hal aldığıda gözle görünür bi gerçek sanırım :p
Vw herkesde ayrı bi yere sahip olsa da astra'yı golf'e, insignia'ı passat'a tercih eden biri olarak vectra gts...