sizce hangisi?

sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    71

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat güzel kaçıyor, süspansiyonu yumuşak +konfor
konsolu klasik vw,vectra hakkında tek bildiğim şey süspansiyonu sert gerisini binmediğim için bilmiyorum

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben anlamadımki nasıl kıyaslayabiliyorsunuz benim bildiğim vectranın 2007 model gts leri 2.8 idi.. highline dediğiniz araç 2.0 hemde dizel...

Gts 6 ileri spor bir araç kesinlikle passat la ne sürüş amacı ne gidiş olarak bir tutulamaz kıyaslanamaz.. yolun tozunu dumanını attırır..

passat 2.0 tdi uslu efendi iş görüşmelerinde kapınızı açtırıcağınız bir araç..

yani iki aracın kullanım amacı performansı motoru hiç bir şeyi aynı değilki..

vectra 2.8 gts i alıcak bir adamın ruh hali performans tutkunu hatta delisi ama hemde aile babası hem 4 kapı aile işlerine hem yalnız sürdüğünde asfaltı alıp götürücek yolun tozunu dumanını attırıcak bir sürücü tipidir..

passat da ise ekonomik olsun konforlu olsun bulunduğum mevkiyide belli etsin girdiğim ortamlarda kapı açtırsın rahat ediyim yolda yorulmıyım tarzında bir insanın istiyceği arabadır..

gts in her türlüsü var Hakan cigim sadece 2.8 degil ..;)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.8 de var 2.0 turboda var 2.2 ve 3.2 benzinlide var yalnız 1.9 CDTİ piyasada çok ama çok az

ben ilk defa duydum normal 1.9 cdti ları biliyordum ama onların gts i olduğunu ilk defa duydum gts deyince benim aklım direk 2.8 ve 3.2 ye gidiyor.. c kasada..

gts in her türlüsü var Hakan cigim sadece 2.8 degil ..;)

üstat almanyada vardırda türkiyede c kasanın ben bir 2.8 bir 3.2 sini biliyordum çünkü gerçekde gördümde..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadas zaten Türkiyede bakmiyor belcikada bakiyor .. haklisin Türkiyede tüm verziyonlari satilmiyor..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o zaman konuya fransız kalmışım sandımki arkadaş türkiyede :d :D beni pas geçiniz :D :D

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et