sizce hangisi alınmalı ?

yıkık kentli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş arkadaşta focus var hızlanma ve guç ıstıyorsan focuc yakıt olarakta 1,3 opelden pek bı farkı yokama şehır ıcı harıç bırde vergısı bındıgım zaman opelden daha dayanıklı gıbı duruyo bakalım daha yenı bıraz kullansın bakalım bellı olacak tabıkı yınede para senın ben paylaşmak ıstedım

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1) vectranın her tarafı elektronikde focusun değilmi

2) bu forumda biraz gezerseniz vectranın elektroniğinden şikayet eden kimse göremessiniz demek ki elektronikde bir sıkıntı yok kullanıcı hataları ve yaşdan dolayı olan sorunlar olurmu olur tek tük ama genellemeden konuşursak şu forumda yüzlerce vectra b ve vectra c kullanan insanlar var sorun bakalım size hiç biri elektroniğinden çok çekdim demez..

3) Focus zaten vectradan bir gömlek düşük bir araba siz zaten focusu düşünmeye başlamışsanız kriterlerinizi aşağı çekmişsiniz demekdir

4)
Bence iyi niyetli olup paramız vectraya yetmedi yada vectra bize masraflı geldi fazla yakıyormuş parçası pahalı imiş bizde focus düşünüyoruz demek daha mantıklı olur..

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
1) vectranın her tarafı elektronikde focusun değilmi

2) bu forumda biraz gezerseniz vectranın elektroniğinden şikayet eden kimse göremessiniz demek ki elektronikde bir sıkıntı yok kullanıcı hataları ve yaşdan dolayı olan sorunlar olurmu olur tek tük ama genellemeden konuşursak şu forumda yüzlerce vectra b ve vectra c kullanan insanlar var sorun bakalım size hiç biri elektroniğinden çok çekdim demez..

3) Focus zaten vectradan bir gömlek düşük bir araba siz zaten focusu düşünmeye başlamışsanız kriterlerinizi aşağı çekmişsiniz demekdir

bu üçüne aynen katılıyorum :good::good::good: